آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

نهم تیر

هر صبح که آسمان از دل تاریک و سیاه شب به نور روشن می شود برایمان یاد آور ناپایداری هر موقعیت و احساس تاریک است کافیست پیام نشانه هایش را درک کنیم .سلام صبح بخیر دوست من ????

12قدم نوین خودشناسی

به نام پروردگار جهانیان
درود میفرستم بر پروردگار جهان ،او که روزی هر کس را بصورت مشخص میدهد،اوکه روزی رسان قوی واستوار است .
ای پروردگارم یقیناً تویی که هر چیز را آفریدی ،من را هوشیار نگه دار تا رو به سوی تو ببرم وبا تو در آمیزم که بودن با تو را میخواهم ،ای پروردگارم تویی بسیار بزرگوار وبخشنده وتویی که هر لحظه از من حمایت میکنی ،تنها تویی لایق پرستش وتنها تویی قدرتمند وبا حکمت .
ای پروردگارم من را بر نواقصم آگاه کن تا آنها را بهبود دهم چون این نواقص من را از تو دور میکند و جدایی می اندازد .
ای پروردگارم من را در مسیر خودت نگه دار و کمکم کن در مسیر تو حرکت کنم و هر لحظه جلو بروم.
ای مهربان ترین مهربانان من را روزی ثروت عطا کن تا بتوانم تو را بیشتر بشناسم ودر گسترش جهان سهم بیشتری داشته باشم و بتوانم به دیگران خدمت کنم ،که تو بسیار بخشنده وبا رحمتی .
ای پروردگار مقتدر و حکیم من را آموزش بده که آموزش های تو باعث رشد روحانی ودرونی من میگردد وتویی بهترین آموزگار .
ای پروردگا مهربانم دوستت دارم.

12قدم نوین خودشناسی

دعای جوشن کبیر

۴۶) اى پیروزى که هرگز مغلوب نگردد، اى سازنده، اى که مصنوع کسى نیست، اى آفریننده ،اى که کسى او را نیافریده اى مالکى که مملوک کسى نیست، اى چیره شکست ناپذیر ،اى بلند مرتبه که بلندى را کسى به او نداده، اى نگهدارنده ،اى که نگهدارى ندارد، اى یاورى که کسش یارى نکند، اى حاضرى که پنهانى ندارد اى نزدیکى که دور نشود

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد آگاهانه حال و احساس و انرژی خود را بالا نگهدارم ،زیرا به اندازه کافی حال خرابی و افت انرژی را تجربه کردم و کاری برای خود با این حالات پیش نبرده ام پس یک راه است آن هم راه نور و حس ارزشمندی و خوب است.

امروز سعی خواهم کرد برای خودم زندگی کنم ،تمرکزم روی خودم باشد به فکر قضاوت دیگران و نظر آن ها در مورد خودم نباشم ،زیرا رها زندگی کردن از حواشی و قضاوت دیگران باعث ،باعث لذت بردن خودم از زندگی ام می شود و اینگونه وقتی بعد از چند سال به مسیر زندگی ام نگاه میکنم اندوه و افسوس کارهای نیک انجام نشده را ندارم .

امروز سعی خواهم کرد در برابر دردهای ناشی از تغییر و بهبود و رشد صبور باشم و اجازه دهم خداوند روی من کار انجام دهد ،زیرا فقط با عبور از درد است که می شود رشد کرد و هرگز درد قابل انکار نیست .

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback
1 سال قبل

[…] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 […]

تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x