آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

دهم تیر

سلام دوست من روزت به زیبایی لبخندت با شکوه و گرم باشد !صبحت پربرکت و شاد ☀️

12قدم
سایت 12 قدم

به نام پروردگار جهانیان
سلام بر پروردگاری که سلام است ،او که هر لحظه مشتاق است تا به سویش بروم .
ای پروردگارم ت یی بسیار بزرگوار وتویی بسیار قدرتمند ،اشتباه من را بپذیر ومم را ببخش که به کسی جز تو تکیه کردم وقدرت بخشیدم ،ای پروردگار مهربان وبا گذشت مرا خود روزی دادی و من را از گزند منت های دیگران نجات دادی واین لطف ورحمت تو بود نسبت به او که هر لحظ به سویت نگاه میکند ،ای پروردگارم چشم دلم را بینا کن تا حقیقت ها را ببینم ولغزش نکنم ،ای پروردگار قوی وقدرتمند جهانیان که با نظم وقانون جهان را ساختی ،من را روزی های فراوان بده تا بتوانم خدمتگذاز تو وبندگانت باشم و من را از هر چه ناپاکی هاست دور کن که تو بسیار بخشنده وبا حکمتی ،ای خدای توانایم روحم را جلا بده وهز هرچه رنجش ،کینه،حسد و نواقص هست پاک گردان که تنها تو میتوانی که من را پاک کنی که تو بسیار مهربانی .
ای پروردگارم عشق را نصیب من کن واز روزی هایت به من عطا کن ومن را روزی عشق خودت بده که تویی تنها عاشق
دوستت دارم.

سایت 12 قدم
12قدم نوین سلامتی

دعای جوشن کبیر

۴۷)اى روشنى نور این روشنى ده نور، اى خالق نور و روشنى ،اى تدبیر کننده نور، اى اندازه گیر نور، اى روشنى هر نور، اى روشنى پیش از هر نور و اى روشنى پس از هر نور ،اى روشنى بالاى هر نور، اى نورى که مانندش نورى نیست.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد قضاوت نکنم ،زیرا قضاوت مرا وارد مسیرهای دیگر نواقص مثل تجربه روابط آشفته ،بی قرار ها ،ناامیدی ها از اطرافیان میکند و همیشه اشتباه از آب در میاد .

امروز سعی خواهم کرد قدرت نه گفتن را تمرین کنم ،و خودم را به زور اجبار برای انجام کاری برای دیگران که رضایت قلبی ندارم و حالت اجبار و زور و تایید دارد جدا کنم ،زیرا بخوبی خدای درونم و عزت و ارزش آن را دریافته ام و مسولیت مراقبت از آن را دارم .

امروز سعی خواهم کرد ،رها باشم از تأسف ،از افکار مجهول ،از سوالاتی که با چرا شروع می شوند .زیرا خداوندی دارم که بسیار مدیر و مدبر است و مراقب داستان زندگیم و حال و احساسم هست .

زیبایی ببینیم

سایت 12 قدم
پروژه365
12قدم نوین سلامتی
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback
1 سال قبل

[…] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 […]

تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x