آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

هشتم تیر

به نام خدایی که عشقش نسبت به تو انتهایی ندارد

یادت باشد که هر لحظه عشق خدا را جستجو کنیم در هر جا و هر رخدادی

به نام پروردگارجهان وجهانیان
درود میفرستم بر پروردگار قدرتمند وحکیم او که به زیباترین شکل مم را هدایت کرد ،پروردگاری که عزیز ومهربان است او که بخشندگی اش انتهایی ندارد .
ای پروردگارم من را از وسوسه ها نجات بده و هر لحظه حضور خودت در زندگیم را یاد آوری کن زیرا وسوسه ها من را از تو جدا میکند واین یادآوری نقش تو در زندگیم است که به من انرژی میدهد و تویی که بسیار هوشمندی .
ای پروردگارم درون من را از تلاطم ها دور کن وبه من آرامش بده زیرا در تلاطم ها من نمیتوانم با تو به خوبی ارتباط بگیرم .
ای زندگی بخش از تو ممنونم که هر لحظه من را از آلودگی ها پاک کردی و میدانم که هرچه به سمت تو آیم پاک تر میشوم زیرا تو مبرا از هر عیب وناپاکی هستی ،تو خدایی هستی که آسمانها وزمین را آفریدی و دقتی بی نظیر در آن قرار دادی و به بهترین شکل آن را هدایت کردی وتو بسیار باهوش هستی و هوش انسانی هیچ وقت به تدبیر تو نمیرسد پس من تمام امور زندگیم را به تو میسپارم تا تو برایم هر لحظه به بهترین شکل انجام دهی .
ای عشق زیبایم دوستت دارم.

دهای جوشن کبیر

۴۴)خدایا از تو مى خواهم به حق نامت، اى محبوب دل ها ،اى طبیب دردها ،اى نزدیک، اى مراقب کار فرازگان، اى حساب نگهدار، اى با هیبت، اى پاداش نیک دهنده، اى اجابت کننده، اى آگاه ،اى بینا.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد با راهبر خود مشارکت کنم و از او در مورد مسائلم کمک بخواهم ،زیرا این کار به من حس جهت مندی در انجام امور و اتفاقات میدهد.

امروز سعی خواهم کرد به فرزند خود عشق ورزی کنم و محبت کنم ،زیرا محبت مادر به فرزنده پایه و اساس شکل گیری تمام روابط بعدی فرزند خواهد بود ،پس نقش مادرانه ام خیلی خطیر و مهم است .

امروز سعی خواهم کرد نرنجم ،زیرا رنجش منجر به شکل گیری دیگر نواقص در من میشود و مراضعیف میکند.

زیبای های خدا را ببینیم

12قدم
12قدم
سایت 12 قدم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback
1 سال قبل

[…] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 […]

تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x