آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

نهم اسفند

نقشش را پررنگ کن..

به نام خدای آسمانها و زمین ،اوکه قدرتمند ،منظم و باهوش است.سلامی به یگانگی خدا روزتان پر از خیر و برکت ،الهی دلتون از غصه دنیا خالی باشد ،دستانتان از رزق و برکت خداوندی پر باشد ??

ای پروردگارم تو را دیدن بسیار راحت و در عین حال بسیار سخت است چرا که تو بسیار بزرگی و نشانه ها و حضورت را هرکجا میتوان یافت،و از طرفی نفس اماره من نیز بسیار پرکار است و حجابی از غرور و تکبر و منیت در روی چشم من گذاشته تا این حقیقت را نبینم و به آگاهی نرسم.

ای پروردگارم من را هوشیار کن تا ببینم حضورت را و نقش تو را در زندگی خود پر رنگ نمایم ،ای مهربان ترین ،زمانی که احساس تو و فکر تو وباور تو در من هست ،عملکرد من بسیار بالا میرود و تمامی کار هایم مثمر ثمراست،مرا یاری رسان تا فکر و احساس و باور تو را در زندگی خود گسترش دهم ،و تو را در هرکاری بخوانم ،زیرا زمانی که تو را بخوانم و در خواندن خود بمانم ،آن عمل من روحانی میشود و بالاترین کارایی را دارد.

ای مهربان ترین مهربانان،و ای حاکم ترین حاکمان و ای باهوش ترین هوشمندان دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

فراز ۳۰)ای نگهدار آنکه از او نگهداری جوید،ای مهربان بر آنکه از او مهر جوید،ای آمرزنده ی آن که از او آمرزش خواهد.ای یاور او که از او یاری جوید.ای حافظ آنکه از او محافظت جوید.ای اکرام کننده ی او که از او اکرام جوید.ای راهنمای آنکه از او راهنمایی جوید.ای داد رس آنکه از او دادرسی خواهد.ای مدد یار او که از او مدد جوید.ای فریاد رس آنکه از او فریاد رسی خواهد.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم ۵ مورد از حضور نقش خداوند در زندگیم را بنویسم زیرا این کار موجب تقویت ایمان و بهبود عملکرد من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد خداوند را در رفتار خود بخوانم و خود را تسلیم او نمایم زیرا اینکار موجب تقویت بسیار زیاد ایمان به خداوند و حضور نیروی روحانی در زندگی من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد مراقبه سکوت ذهن را کار کنم و ترازنامه خشم را کار کنم زیرا آرامش و دوری از خشم و استرس برای سلامتی من نقش حیاتیی دارد.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x