آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

هشتم اسفند

انتخاب هایت را زیر نظر بگیر...

به نام خداوندی که هرلحظه پاسخ میدهد.سلام صبحتان پر از نور خدای یگانه

درود میفرستم برپروردگار منظمی که هرچیز را در سر جای خودش قرار داده اوکه براساس انتخاب های من شرایط ،موقعیت ها و افراد را در زندگی من وارد کرده است.

ای پروردگارم مرایاری رسان که هوشیار باشم نسبت به انتخاب هایم انتخاب هایی که در فکر خود میکنم ،انتخاب هایی که در میل خود میکنم ،انتخاب هایی که در احساسات خود میکنم و انتخاب هایی که در باور های خود میکنم.

وحقیقتا تویی که در قانون عشق هرچیزی را که انتخاب کنم برایم مقدر میسازی.

ای مهربان ترین مرایاری رسان تا خدمت کنم به بندگانت ،به اشیا و به حیوانات،چرا که این خدمت است که غرور من را فرو مینشاند و من میتوانم صدای تو را بشنوم و تورا ببینم در هرچیز و هر امری.

ای پروردگار قدرتمند و زندگی بخش تو هرلحظه د رحال آموزش من هستی مرا یاری رسان تا هوشیار باشم تا بپذیرم این آموزش ها را .

ای مهربان ترین مهربانان دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

فراز ۲۹)خدایا از تو می خواهم به حق نامت ،ای نگهدار ،ای پابرجا،ای جاویدان،ای رحم کننده،ای سلامت بخش ،ای حاکم ،ای دانا،ای تقسیم کننده،ای تنگ گیر،ای گشایش بخش.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد انتخاب هایی که در فکر و احساس خود در طول روز میکنم را شناسایی کنم و ۵ مورد از آنها را بنویسم زیرا این کار موجب بهبود انتخاب های من در لایه های زیرین وجودم(ضمیرناخوآگاه)میشود.

امروزسعی خواهم کرد که خود را در هیچ صورتی قضاوت بد نکنم و خود را بپذیرم زیرا اولین قدم رشد پذیرفتن و یگانگی با آن چیزی است که الان هستی است.

امروز سعی خواهم کرد وعده های غذایی خود را زیر نظر بگیرم قبل از سیر شدن دست از آن بکشم زیرا شهوت در غذا خوردن موجب عدم عملکرد من میگردد.

زیبای ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x