آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

هفتم اسفند

شرک ،شهوت می آورد و شهوت، شرک را...

به نام پروردگارم اوکه هرچیز و هرکس از اوست.اوکه برهرکاری تواناست سلام صبح زیباتون بخیر

ای پروردگارم هروقت که به خودم نگاه میکنم میترسم که آیا شرکی در وجودم هست یا نه!!!زیرا این شرک همه چیز را از من میگیرد،احساسم،فکرم،وحتی روحم را،ای پروردگاری که برهرکاری تواناهستی من را از شرک هایی که در وجود خودم هست پاک گردان تا بتوانم صدای تو را بشنوم و اراده تو را ببینم.

ای مهربان ترین من در هر کاری میتوانم شهوت رانی کنم حتی در غذا خوردن و حتی در آب خوردن ،مرا هوشیار ساز تا شهوت خود را ببینم و دست از شهوت رانی بکشم زیرا این شهوت رانی است که غیرواقعیت را به من نشان میدهدوجای واقعیت جا میزند و این یعنی زوال روح من و قطع شدن زنجیره رشدوتعالی من .

ای پروردگارم عشق تو هرلحظه جاری است اما من ناهوشیارم ، لطفا مرا هوشیار ساز تا ببینم عشق تو را چرا که اگر من عشق تو را ببینم در یک لحظه میتوانم ایمان خود را بسیار قوی کنم و میتوانم به تعالی دست پیدا کنم .

ای مهربان ترینم زندگی مرا با افراد روحانی در آمیز چرا که بودن در کنار افرادی که از تو میگویند و از تو میخوانند و در اعمالشان از تو نام میبرند و یاد میکنند ،مرا نیز همانند آنها میکنند و آن لذتی بسیار زیادی دارد.

ای پروردگارم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

فراز ۲۸)ای تکیه گاه آن که تکیه گاه ندارد،ای پشتیبان آن که پشتیبان ندارد،ای اندوخته آن که اندوخته ای ندارد،ای پناه آن که پناهی ندارد،ای فریاد رس آن که فریاد رسی ندارد،ای افتخار آن که افتخاری ندارد ،ای توانمندی آن که توانی ندارد،ای مدد رسان آن که یاوری ندارد،ای همدم آن که همدمی ندارد،ای ایمنی بخش آن که ایمنی ندارد.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد ۵ مورد از شرک هایی که در گفتارم هست را یادداشت کنم و در مورد عاقبت آنها تامل کنم زیرا اینکار تکلیف من را با خودم روشن میکند که از شرک استفاده کنم یا نکنم.

امروز سعی خواهم کرد که در آیینه با خودم صحبت کنم و هیچگونه قضاوتی خود را نکنم زیرا اینکار من را به صلح با خودم میرساند.

امروز سعی خواهم کرد شهوت خود را در خوردن ببینم زیرا این کار من را هوشیار میکند که چه خسارت هایی را به من زده است.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x