آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

دهم اسفند

خواندن و ماندن در خواندن...

به نام پروردگاری که زنده است ،اوکه جواب میدهد و او که هرلحظه در دسترس است.سلام دوست عزیز .الهی که امروزت در آغوش امن خدا باشی ،صبحت به شادی و مبارکی باد . ??

ای پروردگارم هر زمان که تورا بخوانم و هرزمان که تو را در کنار خودم ببینم ،علاوه بر بُعد روحانی من ،عملکرد و رفتار من نیز تغییر میکند و من تمام امورم مفید و کارساز خواهد بود،زیرا زمانی که تورا بخوانم و تورا در کنار خود ببینم و تورا برمحوریت امور خودم قرار دهم ،دیگر من شرکی در وجود خود نمیگذارم و وقتی شرک در وجودم نباشد تمام انرژی های درونی من به جریان می افتد و تو تمام امور من را بر دست ….

حال این تویی که بر هرکاری توانایی ….

حال این تویی که تمام حکمت های امور را میدانی…

حال این تویی که بسیار باهوشی ….

و حال این تویی که محافظت میکنی از کسی که تورا میخواند….

ای پروردگارم تنها افراد بسیار باهوش و زیرک و باایمانند که این را میدانند که این تویی که تمام امور را بر دست داری ،پس تمام امور خود را به تو میسپارند.

دعای جوشن کبیر

فراز۳۱)ای عزیزی که خار نگردد.ای لطیفی که دست انداز کسی قرار نگیرد.ای پایداری که خواب او را در نیابد.ای پاینده ای که فنا نپذیرد.ای زنده ای که نمی میرد.ای پادشاهی که از بین نمی رود.ای همیشگی که فانی نمی شود.ای دانایی که نادانی ندارد.ای بی نیازی که خوراک نخواهد.ای توانایی که ناتوان نمی گردد.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد نامه ای برای خدا بنویسم و از او برای وجود خودم تشکر کنم زیرا اینکار موجب تقویت ایمان و به صلح رسیدن من باخودم میگردد.

امروز سعی خواهم کرد درون خودم را بررسی کنم و ۳نقص رفتاری خودم را بررسی کنم زیرا اینکار باعث قوی تر شدن من وبهبود رفتارهای من می شود.

امروز سعی خواهم کرد ایراد نگیرم ،و گله نکنم ،زیرا خداوندی که جهان را اداره می کند بسیار هوشمند است و هیچ غلط و اشتباهی در کار نیست .

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x