آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

شانزده شهریور

سلام دوست من ،صبح زیبایت به خیر ،حال دلت خوش ،ارزوهایت برآورده به خیر ،شادی مهمان قلب بزرگت ،امید روانه ی دل و جانت باد .

درود بی کران بر فرمانروای جهان و جهانیان
پروردگار عاشق و قدرتمند و ثروتمندمهربان
بار اِلها روزمان را با نامِ مقدس و پاکِ تو آغاز می کنیم و چه شیرین است لحظه هایی که با یادِ تو سپری می شوند و رنگِ خدایی بر دلهایمان می پاشد و نورِ خدایی ما را برکت و رحمت می بخشد، چه لذت بخش است که نامت را بر زبان می آوریم و با ذکرِ نامت قلبهایمان شفا می یابد و توانایی مان افزون می شود چرا که آن دم که نامت را زبان می آوریم تمامیِ درها گشوده می شود و به بهترین شکل تو راه را برایمان می گشایی. ای آفریدگارحکیم دوستت داریم و چه خوب است که تو را داریم
خداوندا سپاس برای حضورِ پرمهرت
خداوندا سپاس برای رحمتِ بیکرانت
خداوندا سپاس برای برکتِ روز افزونت
خداوندا سپاس برای مهربانیِ بی انتهایت
خداوندا سپاس برای بخششِ لایتناهی ات
خداوندا سپاس برای شکوه و عظمت و جلالت
خداوندا سپاس برای عشقِ الهیِ زیبایت
خداوندا سپاس برای آرامشِ وصف ناشدنی ات
خداوندا سپاس برای قدرتِ بی اندازه ات
… از تو میخواهیم که امروز ما را غرق در عشق و نور و آگاهی گردانی و هرانچه را که مانع بر اتصال ما با توست با حول و قوه ی الهی ات از میان برداری
امروز میخواهم باپاهایم به سوی بارگاه الهی ات قدم بر دارم تا از آگاهی و کمال برخوردار گردم.
امروز سعی دارم باچشمهایم به سوی دروازه های خیر و رحمت و برکتت نگاه بدوزم تا از برکات ان برخوردار گردم
امروزم سعی دارم زبانم و کلامم نامِ تو را بخواند و شکر تورا بگویم و با نیکی سخن بگویم داشته باشم.
امروز سعی دارم مراقب افکار و رفتارم باشم تا روحی که از دمِ تو بوجود آمده است در ارامش و به سوی حضورِ بیکرانِ تو باشد. امروز شادترینم و در هر وضعیتی که باشم و هر رنجی که گرفتارش شوم شکر تو را بجا بیاورم و می پذیرم این اتفاق را چون پیام تو برروح بزرگم هست برای اصلاح خودم و رشد خودم تا اماده شفا بخش نیروی عظیم تو باشم من به مهر تو یقین دارم و امروز باورهای غلط خودم را کنار میگذارم تو هم جسارت تکرار و تمرین در ساختن باورهای درست را ..بر من نازل کن کمکم کن تا از امنیت ها بپرهیزم این اخلاص و تواضع من است که مرا به اوج می رساند خوشبختی بیرون از من نیست در قلب من است در احساس و در رفتار و نیت من …پس خودم خالق این خوشبختی هستم رهایم مکن و مرا به حال خود وا مگذار ای بهترین یار و یاورم تو را شکر می گویم و خوشحالم چنین پروردگار مهربان و بخشنده ای دارم ای مهربان بنده نواز ای دوستدار حقیقت دوستت دارم و فقط تورا ستایش می کنم.

دعای جوشن کبیر

۹۳)خدایا همانا از تو می خواهم به حق نامت ،ای اکرام کننده ،ای اطعام کننده ای انعام دهنده ،ای عطاکننده ،ای بی نیاز کننده ،ای سرمایه دهنده ،ای فانی کننده ،ای زنده کننده ،ای خشنود کننده ،ای نجات دهنده .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد با خودم صادق باشم وریشه احساسات خودم را پیدا کنم چون میدانم صداقت با خود من را رشد میدهد وبه من احساس خوبی میدهد.

امروز سعی خواهم کرد بیست دقیقه مراقبه کنم واز تمامی افکار خود را رها کنم و در لحظه حال زندگی کنم زیرا میدانم افکار زیاد انرژی من را از بین می برد.

امروز سعی خواهم کرد سه مرتبه در طول روز وهر مرتبه ده نفس عمیق بکشم زیرا نفس عمیق من را آرام تر می کند.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x