آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

پانزده شهریور

سلام،صبحت به خیر رفیق ،چه روز خوبیست امروز ،الهی امروز به دور از غم ها ،و ناملایمات باشی ،الهی امروز هرچه ببینی از خیر و نیکی و زیبایی باشد ????

درود میفرستم بر پروردگار قدرتمند جهان اوکه زنده است و هر لحظه من را هدایت میکند،پروردگاری که بسیار عاشق است،عاشق تمام بندگانش،اوکه بسیار نزدیک است به من، و هرگز من را رها نکرد،ای پروردگار مهربان و توانمندم من رااز آلودگی ها رها کن،آلودگی های شهوت،دروغ،شرک و…زیرا اینها باعث تیرگی درونم میگردد.

ای پروردگارم افراد صالح و پاک را به زندگی ام بیاور که تو بسیار مهربان و بخشنده ای،ای مهربان ترین،کمال تشکر و سپاسگذاری رااز تو دارم که من رااز تمام آلودگی ها پاک کردی و به من عشق دادی،که همانا عشق توست که ماندگار است،ای پروردگارم از تو کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم که به من روزی پاک بخشیدی و آن را زیاد کردی،زیرا تو بسیار بخشنده و ارزشمندی ای عشق بی انتها، باتو زندگیم نورانی میشود نور خودت را بردلم بتابان و دلم راروشن ساز که تنها نور حقیقی توهستی،ای پروردگار مهربان و بخشنده ام ،ای زیبا ترینم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۹۲)ای کفایت کننده از هر چیزی ،ای ایستاده بر هر چیزی ،ای آنکه نیست شبیهی برای او چیزی ،ای آنکه نمی افزاید بر فرمانرواییش چیزی ،ای آنکه کاسته نمی شود از خزینه هایش چیزی،ای آنکه نیست مانند او چیزی،اب آنکه پنهان نمی ماند از عملش چیزی،ای آنکه او آگاه است بر هر چیزی ،ای انکه گسترش یافته رحمتش بر هر چیزی .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد…

امروز سعی خواهم کرد از هیجان زدگی استفاده نکنم زیرا میدانم اکثر خسارت هایی که خوردم از هیجانزدگی نشات گرفته است.

امروز سعی خواهم کرد با بدن خود دوست باشم و آن را تحسین کنم زیرا میدانم این کاربه من انرژی میدهد و من را به یگانگی و صلح با خود میرساند

امروز سعی خواهم کرد از سبزیجات در زندگی خود بهره ببرم زیرا سبزیجات به ایمنی بدنم کمک میکند و باعث شادابی و طراوت من میگردد.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x