آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

سوم دی

تمنای وصال خود....

سلام صبح به خیر ،دنیا را برایت شاد شاد ،و شادی را برایت دنیا دنیا آرزومندم ??


به نام خدایی که هرلحظه مرا در برمیگیرد،او که همراه است و یاری رسان،
واقعا خدا خیلی رسا حرف میزند،اگر من صدا های سرم را کم کنم،اگر من پرسه در بیرون را رها کنم ،اگر از آنچه که مرا از خدا دور میکند فاصله بگیرم،آری خدا نزدیک است،و نزدیک تراز نزدیک،و او عاشق است و عاشق تراز عاشق.
خدا را میتوان در هر چیزی نظاره کرد از آسمان ها و کرات تا گلی که در میان خاری روییده ،همه چیز در خداست و خدا در همه چیز است.
ای پروردگارم هرلحظه مرا نسبت به خودم آگاه تر کن و با من نعمت هوشیاری را عطا کن تا ببینم راهنمایی هایت را و آن ها را انجام دهم،
ای پروردگارم روزی مرا فراخ گردان تا از آنچه که به من روزی داشتی به دیگران ببخشم.تا بتوانم به دیگران خدمت بهتری کنم.
ای زیباترین نغمه و ای شیوا ترین گفتار دوستت دارم مرا برانجام امور خود یاری رسان که جز تو یاری رسان دیگری وجود ندارد و تنها تویی که مرا درک میکنی و تنها تویی که عاشق ترینی.

دعای جوشن کبیر

۶۷)ای آنکه محقق می شود حق با کلماتش،ای آنکه قبول می کند توبه را از بندگانش،ای آنکه قرار می گیرد میان انسان و قلبش ،ای آنکه سود نمی بخشد شفاعت مگر به اجازه او ،ای آنکه او داناتر است به کسی که گمراه شده از راهش،ای آنکه پیگیری نیست بر حکمش ،ای آنکه نیست بر گرداننده ای بر قضاوتش ،ای آنکه مطیع شود هر چیزی بر فرمانش ،ای آنکه آسمانها به هم پیچیده شده به دست قدرتش،ای آنکه می فرستد بادها را بشارت دهنده پیشاپیش (آمدن باران)رحمتش.

عکس های ارسالی شما


امروز سعی خواهم‌کرد مقداری از روزی خود را بدون چشم داشت ببخشم ،زیرا ببخشش روزی مرا زیاد ترمیکند و عشق را در جهان گسترش میدهد.
امروز سعی خواهم‌کردکه یک چای برای خودم بریزم و درآرامش میل کنم زیرا من به توجه به خودم نیازمندم.
امروز سعی خواهم‌کرد چشمان خود را ببندم و در هوای آزاد چند نفس عمیق بکشم زیرا این‌کار باعث آرامش درونی و تمیزی فکر و جسم من میگردد.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x