آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

دوم دی

عشق از درون با تو حرف میزند....

سلام صبحتان به نکویی و وارستگی ،صبحتان مزین به نور الهی ،صبحت به خیر جانان من .

به نام خدایی که عزیز است اوکه بی منت روزی میدهد و آنچه را که خودش بخواهد برای من قرار میدهد و حقیقت آن است که او خیر وصلاح مرا میداند.

ای خدایی که به من قدرت اختیار دادی و مرا روح خودت دادی ،من را از آلودگی ها پاک گردان ،آلودگی هایی که خود برای خود میسازم،آلودگی هایی که خود اجازه ورود به درون خودم را میدهم.

اخبار،پرداختن به مسائل بیرونی که به من آسیب میزند و یا تمرکز بر نکات منفی تماما آلودگی های زیادی را برای من می آورد و این آلودگی ها مرا از شنیدن صدای تو و دیدن راه تو و قدم گذاشتن در مسیر روحانیت باز میدارد.

ای پروردگارم چشمان من را بینا کن تا ببینم اراده ی تو در زندگیم و مرا از وسوسه های جدایی از مسیرت رها کن.چرا که تویی که میتوانی مرا بینا و آگاه کنی.

ای زیباترین ترنم عشق مرا از تمام آلودگی هایی که در من است رها کن و نورروحانیت وپاکی در در من به جریان بیانداز که نور روحانیت بسیار لذت بخش است و این همان لذت واقعی است.

ای پروردگار بزرگم دوستت دارم.

امروز سعی خواهم کرد از آنچه که به صلاحم نیست به راحتی گذر کنم و وابسته به هیچ چیز و هیچکس نباشم ،زیرا وابستگی مرا به کارهای غیر عاقلانه و غیرصلاح میکشاند.

دعای جوشن کبیر

۶۶)ای آنکه آفرید مرا و آراست مرا ،ای آنکه روزی داد مرا و پرورانید مرا ،ای آنکه اطعام داد مرا و پوشانید مرا ،ای آنکه مقرب نمود مرا و نزدیکم کرد ،ای آنکه نگاه داشت مرا و کفایتم کرد ،ای آنکه حفظ کرد مرا و پشتیبانیم نمود ،ای آنکه عزیز کرد مرا و بی نیازم نمود ،ای آنکه توفیق نمود مرا و هدایتم کرد ،ای آنکه همدم من شد و پناهم داد ،ای آنکه میراند مرا و زنده ام کرد .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد از عشق الهی و میزان آن در زندگیم صحبت کنم زیرا دیدن این موارد ایمان من را قوی تر میکند‌.

امروز سعی خواهم کرد از چربی به هیچ عنوان استفاده نکنم زیرا چربی باعث کسلی درونی و بیرونی من میگردد.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x