آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

سی دی

از هر گونه وابستگیی بپرهیز.....

به نام پروردگاری که همیشه حضور دارد او که پوشاننده عیب های من است. سلام صبحتان بخیر

ای پروردگارم تمرکزم که از روی واقعیت برداشته شود تو را گم میکنم در حالی که تو نزدیکی به من .واقعیت هایی مثل ،هوشتو،قدرت تو،عقل تو و نظم تو .مرا یاری رسان تا بتوانم هر لحظه در درون واقعیت زندگی کنم و بپرهیزم از هرچه که تو را از من دور میکند و باعث میشود که من به شرک واداشته شوم.و در غیرواقعیت بروم.زیرا دین غیرواقعیت است که من را برده هر چیز و هرکس میکند.

ای پروردگارم مرا یاری رسان در آن کاری که تو برایم‌مقدر کردی به بهترین شکل آن را انجام دهم زیرا قطعا تو آنچه را مقدر میکنی بسود من و باعث رشد من میگردد.

ای پروردگارم مرا از وابستگی به دیگران باز دار و به من استقلال ببخش تا بتوانم عملکرد بهتر داشته باشم .زیرا وابستگی ها مانع حرکت من و رشد میشود.

ای مهربان ترینم آنچه را که از من میخاهی را آسان گیر تا ایمان من قوی ترشود.هرچند هر که تو را ببیند سخت و یا آسانی وجود ندارد.

ای مهربان ترینم دوستت دارم.

دعای جوشن

۴۵)ای نزدیکتر از هر نزدیکی ،ای محبوبتر از هر محبوبی،ای بیناتر از بینایی ،ای آگاه تر از آگاهی ،ای با شرف تر از شریفی،ای بلند مرتبه تر از بلدی،ای قوی تر از هر قوی،ای بی نیاز از از هر بی نیازی،ای بخشنده ترین از هر بخشنده ای ،ای مهربانتر از هر مهربانی .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد از وابستگی به هرشخصی بپرهیزم در عوض دلبسته انان گردم‌ .زیرا دلبستگی به رشد من و مخاطب من می انجامد اما وابستگی موجب خسارت میگردد.

امروز سعی خواهم کرد از عاشقانه با خودم رفتار کنم و به خودم احترام بگذارم زیرا این عشق و احترام به خود باعث آشتی با خود و شناسایی توانایی های من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد وابستگی به هر غذایی را چک کنم زیرا اغلب وابستگی های غذایی موجب افراط و مرض میگردد.

زیبایی ببینیم

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x