آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

بیست و هشتم دی

فکر،میل،احساس،رفتار و گفتار تو خلق میکند....

سلام امروز همه ی نگرانی ها و دلشوره هایت را به دست باد بده چونکه وجود نازنینت ،شایسته شادی و آرامش است ،صبحت به خیر و سلامتی دوست من .

به نام پروردگاری که عالم را آفرید و آن را مدیریت کرد و به آن نظم بخشید ،بطوریکه هیچ خللی در آن یافت نمیشود،خدایی که روزی همه ی موجودات را میرساند و این روزی رساند اصلا برایش دشوار نیست.

ای پروردگارم مرا یاری رسان تا بتوانم تسلیم امر تو باشم و برای چیزی که در دستان توست نگران نشوم،چرا که نگرانی و ترس است که مرا به بی ایمانی نسبت به تو میرساند.

ای پروردگارم میدانم که تو عاشقی و هرگز به هیچیک از بندگانت و موجودات آسیبی نمیرسانی اما آگاهی من خودم هستم که به خودم ستم میکنم و آسیب میرسانم.

ای مهربان ترینم مرا آگاه کن از عاقبت ،عمل،فکر ،میل ،حرف و رفتارم.

ای زیباترین پروردگارم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۹۲)ای کفایت کننده از هرچیز،ای پاینده بر هر چیز،ای آنکه چیزی مانند اونیست،ای آنکه چیزی بر فرمانرواییش نیفزاید،ای آنکه چیزی بر او پوشیده نیست،ای آنکه چیزی از خزانه هایش نکاهد،ای آنکه مانندش کسی نیست،ای آنکه چیزی از علمش پنهان نماند،ای آنکه به همه چیز آگاه است،ای آنکه همه ی رحمتش همه چیز را فراگرفته .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد تا از فکر ،و میل،و رفتاری که در امروز داشتم ترازی تهیه کنم تا بدانم هر کدام از اینها چه نتیجه ای در احساس،حال خوب،و اتفاقات و شرایط زندگی من دارد.

امروز سعی خواهم کرد هر فکر،میل و احساس و رفتار خود را کنترل کنم زیرا این باعث تغییر جهت انرژی و عدم خسارت خوردن من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد که پرخوری را کنار بگذارم زیرا پرخوری من را بی حوصله و بدنم را کِرخت میکند.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x