آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

بیست و هشتم آذر

زمانی برای آرامش خودت بگذار،تو به آن نیاز داری...

سلام مهربان من ،از خداوند می خواهم امروز قرار دل بی قرارمان باشد ،مرهم دل زخم و شکسته مان باشد ،امید ناامیدی هایمان باشد ،پناه بی پناهی مان باشد ،صبح روشن و پر نورت مبارک و فرخنده ???

سلام بر پروردگاری که در همه امور وجود دارد ،اوکه هرلحظه بهترین ها را برای من میخواهد،ای پروردگارم نمیدانم کجا هستی،اما میدانم که خیلی نزدیکی،و این نزدیکی را هرلحظه میتوان حس کرد.

آخر چگونه میشود ساختمان چشم،یا گو یا بدن من بدون تو خلق شده باشد،چگونه میشود چنین هوشمندیی بدون تو خلق شده باشد،آری این تویی که مرا آفریدی،و به من جان دادی،و مرا آگاه کردی و برایمان من افزودی،تا بتوانم تورا ببینم و در راه درست گام بردارم،میدانم که درست و غلط بودن هرچیزی به تعریف های گوناگون از درست یا غلط بودن آن چیز است اما این را مطمئنم که حضور تو و یکی شدن با تو درست ترین کاری است که من میتوانم انجام دهم،خداوندا یاریم کن تا نسبت به انرژی درونی خودم آگاه باشم و بتوانم راه هایی که انرژی من هدر میرود مانند شهوت یا رنجش را ببندم،زیرا این تویی که میتوانی مرا هوشیار نگه داری و این تویی که میتوانی نواقص من را به فضیلت ها تبدیل کنی،ای پروردگارم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۵۹)ای دوست کسی که نیست دوستی برای او،ای طبیب کسی که نیست طبیبی برای او،ای اجابت کننده کسی که نیست اجابت کننده ای برای او،ای دلسوز کسی که نیست برای او دلسوزی،ای رفیق کسی که نیست برای او رفیق،ای فریاد رس کسی که نیست برای او فریاد رسی،ای راهنمای کسی که نیست برای او راهنمایی،ای مونس کسی که نیست برای او مونسی،ای رحم کننده کسی که نیست رحم کننده ای برای او،ای همدم کسی که نیست برای او همدمی.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد از عشق درونی خودم برای آرامشم استفاده کنم ،زیرا در درون من یک گوهر بی انتها وجود دارد که عاشق من است.

امروز سعی خواهم کرد وارد هیچ رنجشی نشوم زیرا در رنجش من مقصر هستم زیرا در رنجش من خودم را میبازم.

امروز سعی خواهم کرد بدن خودم را ریلکس کنم زیرا این کار موجب بهبود جریانات درونی من میشود.

زیبایی ببینیم

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ابوالفضل
ابوالفضل
5 ماه قبل

عالیه خداقوت?

تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x