آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

بیست و هفتم آذر

کمی به خودت توجه کن....

سلام همراه و دوست من ،از خداوند می خواهم خزانه انرژی ات باشد پر از شادی ،نکویی ،حال خوب ،سلامتی ،حاجت روایی ،نیک نامی ،قدرت،شفا,مهر و دوستی ،بخشش ،و عاقبت به خیری صبح دل انگیزت شاد شاد شاد باشد الهی ??


به نام خدایی که حضور دارد،پروردگاری که یگانه است و هیچکس همانند اونیست،و هیچ خدایی جز او وجود ندارد،در واقع من کَسان و چیزهایی را همانند او قرار دادم و خودرا در ملامت ها،ناامیدی ها،نشدن ها و حقارت ها یافتم زیرا هیچکس و هیچ چیز مثل او نیست،و اوست که عاشق ترین است،چه کارهایی را که خود خواسته بودم که انجام دهم ولی اختیار را به خدا دادم و او به بهترین شکل آن را انجام داد،شاید رها کردن به دستان او اوج توانایی من باشد،زیرا خدا توانای همه امور است،زیرا خداست که دانا و هوشیار و تکمیل کننده هر امری است، واقعا هیچکس قدرتی از خودش ندارد و تویی صاحب قدرت .
ثروتمندان و قدرتمندان در برابر عظمت پروردگاری که کهکشان ها را آفریده مانند ذره ای از یک قطره در برابر اقیانوسی بی انتهاست.پر بهتراست که من به اصل تکیه کنم و از او بخواهم هرچیزی را.
ای پروردگارم دوستت دارم.

دعای جوشن‌کبیر

۵۸)ای آنکه در آسمان هاست عظمتش،ای آنکه در زمین است نشانه هایش،ای آنکه در هر چیزی است دلایلش ،ای آنکه در دریاست عجایبش ،ای آنکه در کوه هاست گنجهایش،ای آنکه پدیدار آورد مخلوقات را سپس برگرداند،ای آنکه به سوی اوست بازگشت امور همه آن (امور)،ای آنکه ظاهر ساخته در هر چیزی لطفش را،ای آنکه نیکو نموده هر چیزی را در خلقش،ای آنکه تصرف نموده در مخلوقات قدرتش را.

عکس های ارسالی شما


امروز سعی خواهم کرد قبل از هر اقدامی ۱دقیقه به خودم فرصت دهم زیرا این کار هیجانات در تصمیم گیری را تا حد زیادی کنترل میکند.
امروز سعی خواهم کرد از هیچ‌کسی توقع نداشته باشم زیرا توقع از دیگران من را وابسته آنها میکند.
امروز سعی خواهم‌کرد برای سلامتی خودم ۲۰ دقیقه پیاده روی کنم.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x