آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

نوزده شهریور

بنام خداوند حکیم مقتدر
ای خالق زیبای من، روزم را با نام تو آغاز می کنم و به برکت نام اعظمت هرچه خیر و خوبی است به سوی خود می کشانم و با توکل بر تو تمامی ترس ها و قضاوت هایم را کنار می گذارم و در راه خدمت به تو گام بر می دارم. خدای من خوشا به حال آنکه هردم تو را به نام های زیبایت بخواند و حضور تو را بطلبد، ای مهربان پروردگارم، ای دلیل شادی لحظاتم، ای آفریدگارِ پاییز زیبایم، ای فرمانروای قلبم و ای پادشاه جهانیانم، چه زیباست که تو بر کل جهان و افریده هایش حکمرانی می کنی و همه چیز با اذن تو جان می گیرد و به حرکت در می آید و همه چیزبه محض ارده ات بی آنکه نهی کنی از حرکت باز می ایستد… پس با اینهمه اقتدار و توانایی که تو داری دیگر چه نیاز است که برای امورم نگران باشم…تنها کافیست تسلیم تو باشم تا تو برایم خدایی کنی و من تنها باز ایستم و اگاه باشم تو خدای منی و برایم خدایی می کنی…
خدایا شکرت که روزم را با توکل بر تو زندگی می کنم تا معجزه هایت را برایم بنمایی.
خدایا شکرت که روزم را با امید به تو آغاز می کنم تا هرآنچه مایه ی سعادت من است در مسیر راهم قرار دهی.
خدایا شکرت که به برکت نامت، به روحم برکت می دهی.
خدایا شکرت که به یمنِ حضورت هر آنچه خیر و صلاح من است به زیبایی بسویم کشانده می شود. زندگی انشایی است که تنها خودمان باید موضوع ان را خدا و مقدمه اش عشق به خدا و انتهایش نگاه خداوند باشد. معبودا با رالها تورا شکر می گویم برای همه چیز خدایا شکرت.


امروز سعی خواهم کرد لحظات زیبا را در زندگیم خلق کنم و شادی را تجربه کنم و امروز خود را برای بهترین و زیباترین اتفاق های زندگیم اماده کنم.


امروزسعی خواهم کرد من دیگران را تنها بخاطر ارامش زندگیم ببخشم تا بتوانم رها شوم و با شادی و ارامش به زندگیم ادامه دهم چرا که من سزاوار ارامش هستم .

امروز سعی خواهم کرد از تنبلی دور باشم و یک روز سرشار از عملکرد های درونی وبیرونی عالی داشته باشم تا با این کار خیر وبرکت را به زندگی خود واطرافیان بیاورم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x