آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

سیزدهم فروردین

سلام به عشق ،سلام به نور ،سلام به حقیقت ،سلام به آگاهی ،سلام به زیبایی ،سلام به نیکی ،سلام به اصالت وجودی ،سلام به پاکی دل ،سلام به خدای بی انتها ،سلام به صبحی به این زیبایی .

سلام من به پروردگاری که نزدیک ترین است به من ،اوکه مرا آفردید و پرورش داد و مرا آموزش داد،پروردگاری که به من عاشق ترین است،
درود من بر آن یگانه پروردگاری که مهربان و بخشنده است،بر اوکه مرا مراقب است و مرا بخشنده ترین است،ای پروردگارم تو مرا از تاریکی ها به نور آوردی و تو مرا طعام دادی و روزی های بی نهایت را به من دادی،ای پروردگارم مرا از وسوسه های شیطان و نفس اماره در پناه خودت بردی و مرا مراقبت کردی،از تو ممنونم.
ای پروردگاری که عشقت به من بی انتهاست،از تو کمال تشکر و سپاسگذاری رادارم که مرا مومن کردی،ای عشق جاویدانم تورا دوست دارم فرا تراز هرچیزی،
مرا با مومنانت همراه کن که تویی شنوا و بینا،
ای پروردگارم تو مرا جان دادی و مرا به زندگی آوردی،تورا میبینم و حس میکنم .
ای پروردگار جهان دوستت دارم.

دهای جوشن کبیر

۶۲)ای آنکه زیرو روکنی شب و روز را ،ای آنکه قرارداد تاریکی ها و روشنی ها را،ای آنکه آفرید سایه و گرما را ،ای آنکه مسخر نمود خورشید و ماه را ،ای آنکه مقدر نمود خیر و شر را،ای آنکه آفرید مرگ و زندگی را ،ای آنکه برای اوست خلق و امر ،ای آنکه نمی گیرد همدمی و نه فرزندی ،ای آنکه نیست برای او شریکی در فرمانروایی ،ای آنکه نمی باشد برای او ولی از جهت ضعف و خواری .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد آگاهانه و به اختیار خود سطح انرژی درونی خود را بالا و متعادل نگه دارم ،زیرا این عمل به من کمک بسیاری در داشتن حال و احساس نیک و حفظ ثبات من می شود .
امروز سعی خواهم کرد ،پذیرش اتفاقات و نواقص اطرافیان نزدیک خود را داشته باشم ،زیرا هر کس خودش مسول نواقص خویشتن است ،و اینگونه من اصل خوددوستی را رعایت میکنم و آرامش بیشتری دارم
امروز سعی خواهم کرد زمانی راصرف نوشتن افکار واحساسات اختصاص دهم ،زیرا اینگونه ذهن و درونم شفاف میشود و به حل مسایل پیش رو خیلی کمک می شود .

زیبای ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x