آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

دوازدهم فروردین

نیست بر جان و دلم هیچ اثر جز صور عشق خدا،چکنم یاد نداد راه دگر استادم سلام صبحتان نورانی باد .

سلام مجدد بر پروردگار جهانیان او که مرا راهنماست و مرا دوست دارد،براوکه روزی رسان و بخشنده است و تمامی صفات نیک از آن اوست،ای پروردگاری که تمام جهان را آفریدی و قدرت و ثروت ها را در اختیار داری و تمام علوم در درون توست،ای پروردگاری که عشق و ثروت را داری و همه خلق ها به فرمان تو هستند و تو یگانه خدایی ،خدایی که همتایی ندارد و تمام وجود را در اختیار داری،ای صاحب نعمات و بزرگی ها درود برتو ،تویی که نزدیکی و تویی که تمام هست را در کف اختیار داری،ای پروردگاری که وجود را دردست داری و از صفات نیک چیزی کم نداری و یقینا تمام صفات را طی سسسیسسس دست داری .

دوستت دارم .

دعای جوشن کبیر

۶۱)خدایا همانا من از تو می خواهم به حق نامت ای آفریننده ،ای روزی دهنده ،ای گویا ،اژی راستگو،ای شکافنده ،ای جداکننده،ای باز کننده ،ای پیوند دهنده ،ای پیش گیرنده ،ای بلند مرتبه .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد وقتی پول و هزینه ای برای خرید وسیله ای مصرف می کنم ،سراپا عشق و ایمان باشم و بدانم که خزانه ی برکت و لطف و رزق خداوند برای همه ی بندگانش بویژه من لبریز و مالامال است .

امروز سعی خواهم کرد موارد سالم تری برای دریافت انرژی و ادامه زندگی در خود و زندگی و اطراف انتخاب کنم زیرا این گونه از سطح شعور و آگاهی با کیفیت تری بهره خواهم برد.

امروز سعی خواهم کرد پیغام عشق و شایستگی را به تک تک سلول های بدن و تن و روحم منتقل کنم ،زیرا این یکی از بزرگترین و مهم ترین مسولیت های من در زندگی در مقابل خودم است ،و اینگونه خود را به درجات بهتر و والاتری از خودم می رساند

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x