آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

دوازدهم بهمن

خودت ،انتخاب میکنی....

سلام از طلوع زیبا و باشکوهش پیداست که سراسر نیکی و سعادت و نیک بختی در راه است ،صبحت به خیر جانان من .

به نام خدایی که من را انسان عرید و من را اشرف مخلوقات کرد.

به نام او که قسمتی از خودش را در من گذاشت.

ای پروردگار جهانیان ،ای تویی که همه چیز و همه کس را آفریدی ،مرا هوشیار کن نسبت به آن چیزی که تو به من دادی،تا تنها تورا ببینم،نعمت هایت انقدر زیاد است که من در هرچیزی میتوانم تورا ببینم.

اما گاهی غرور سراغ من می آید ،گاهی منیت ها سراغ من می آید.و خود را جدای از هرکس و هرچیز میدانم و دیگر نمی توانم تو را ببینم ،زیرا تکبر و غرور مانند حجابی جلوی چشمان من قراد میگیرد و اجازه نمیدهد تا حقیقت را نظاره کنم.

ای پروردگارم اول من را آماده کن بعد به من ثروت ببخش ،زیرا ثروت بدون یاد تو خدمتی به کسی نمیکند.

زیرا این روحانیت و حضور توست که هرچیز را ثمربخش میکند و هرچیز را روشن میکند.

ای مهربان ترین مهربانان،از لجاجت های من در انجام هر کاری مرا رها کن و یاری ام کن تا اراده تو را در هر کاری ببینم.زیرا اگر اراده تو را در هر کاری ببینم من آسوده و رها خواهم شد و به آرامش عمیق میرسم.

ای زیبا ترین دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

فراز۵)خدایا از تو می خواهم به نامت ،ای بسیار احسان کننده،ای عطوف و مهربان ،ای پاداش دهنده ،ای دلیل،ای فرمانروا ،ای خشنود،ای آمرزش ،ای منزه و پاک،ای یاری خواسته شده از او،ای صاحب نعمت و بیان .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد از با هیچکس لجبازی نکنم و در عوض به آنها خدمت کنم،زیرا عشقی که در خدمت صادقانه است هر تنش و لجبازی را ناپدید میکند و برای همه سودمند است.

امروز سعی خواهم کرد ازعکس خودم را بمدت سه دقیقه تماشا کن و در فکر ،در احساس و در باور خودم ،خود را تحسین کنم،زیرا من میتوانم ارتعاش عشق را ساتع کنم و این موجب ورود عشق به زندگی من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد از تلفن و فضای مجازی کمتر استفاده کنم زیرا امواج پنهان و القا های پنهانی در تلفن و فضای مجازی وجود دارد و حتی در سلامتی من تاثیر گذار است.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x