آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

یازدهم بهمن

حضور خدا را بیاد بیاور...

سلام دوست من ،امروز قدردان وجود پاک و نازنینت باش زیرا همیشه و همه جا همراه تو بوده .و هرگز تو را تنها نگذاشته ,صبحت به مهر نیکی روز افزون آراسته باشد??

به نام خدایی که در این نزدیکی است.او که به من نعمت های زیادی بخشیده.

ای پروردگارم مرا هوشیار کن که نعمت هایی که تو به من داده ای را به خاطر آورم و آنها را ببینم زیرا اگر من هوشیار نباشم ،شیطان فضا می یابد تا مرا ناامید کند و مرا به استیصال کشاند.

ای مهربان ترینم کمکم کن تا بتوانم حدومرزهای خودم را تعیین کنم برای خودم و از آنها هیچگاه رد نشوم ،زیرا مجوزهایی که به خودم میدهم بلای جان و روح و جسم من میگردد.

ای پروردگارم مرا یاری کن تا بیاد بیاورم نقش حضور تو در زندگیم را زیرا اگر یاد آوری نکنم حضور و نقش تو در زندگیم را ممکن است به شرک برسم و خودم را تنها ببینم.

ای مهربان ترینم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

فراز۴)ای آنکه توانمندی و زیبایی فقط ویژه ی اوست ،ای آنکه توانایی تام و تمامی فقط ویژه ی اوست ،ای آنکه فرمانروایی و عظمت فقط ویژه ی اوست ،ای آنکه اوست بزرگ و برتر،ای پدید آورنده ابرهای پر باران،ای آنکه او نیرومند و پر توان است ،ای آنکه حسابرسی چالاک است،ای آنکه کیفرش سخت و شدید است،ای آنکه پاداش نیک تنها نزد اوست ،ای آنکه دفتر هستی نزد اوست .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد از ۵مورد از جاهایی که حضور خدا را حس کردم را بنویسم زیرا این کار موجب تقویت ایمان و بهبود عملکرد من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد خودرا آرام کنم و از هرتنشی خودم را دور کنم زیرا ای کار موجب آرامش درون من میگردد و من بهتر میتوانم عمل کنم و تصمیم بگیرم‌.

امروز سعی خواهم کرد بیشتر آب بنوشم زیرا بیشتر سردرد ها از کم آبی بدن میباشد.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback
7 ماه قبل

[…] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 […]

تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x