آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

دوازدهم آذر

چنان نما که درونت میگوید نه دیگران...

سلام مرا به خودت پذیرا باش همراه من ،امروزت را تمام و کمال به او سپردم .صبحت پر نور و مبارک ??

به نام خداوند عزیز وحکیم،خداوند جلا دهنده ی روح آدمی،خداوندی که وجود انسان را تولدی دوباره میدهد و در پس هر تولد ومرگی ،روحی در کالبد انسان می دمد ،پاک ومنزه است پروردگاری که این چنین قانونمند و منظم وجود وتکامل انسان را برنامه ریزی کرد تا در پس هر رشدی که می کنیم به مراحل بالاتر برسیم و وجودمان را جلا بدهیم .
ای پروردگار مهربانم ،این عشق به تو بود که محکمترین محافظ وحفاظ برای وجود آدمی است و کسی که خود را در این لایه قرار دهد هیچ آسیبی نمی بیند و شیطان با هیچ سلاحی قادر به رد شدن از آن نیست و قطعا در نا امیدی مطلق و ناتوانی فرو خواهد رفت .
ای معبود و معشوق حقیقی ،تویی که هر لحظه وجودم تو را می خواند و نیازمند به تو و هم صحبت شدن با توست ،تویی که بهترین مونس و هم دمم هستی ،تویی که مرا در امتحان های عملی خودت قرار میدهی تا مرا بسنجی و نقاط ضعف و قدرتم را به من نشان می دهی تا بتوانم بنده ای شایسته تر و فرمانبردار برایت باشم و خالق تجربه های زیبا برای خود و دیگر انسان ها باشم . ای خدای من بابت این فرصت دوباره زندگی و عشق ورزیدن به موجوداتت و جهان هستی از تو سپاس گذاری میکنم و بابت تمامی تجربیاتی که باعث شد به نقطه ی اکنون برسم بی شمار از تو تشکر میکنم ای مهربان خدای من .

دعای جوشن کبیر

۴۷)ای روشنایی نور ،ای روشنی بخش نور ،ای خلق کننده نور،ای تدبیر نور،ای تقدیر کننده نور،ای نور هر نوری که قبل از هر نوری،ای نوری که بعد از هرنوری ،ای نوری که بالای هر نوری،ای نوری که نیست همانند او.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد 20مورد از مواردی که باعث شکرگذاری من میشود را لیست کنم زیرا اینکار مرا متوجه میزان عشق خدا در زندگی من میکند.

امروز سعی خواهم کرد کمتر سخن بگوییم و بیشتر روی خودم کار کنم زیرا این کار سرعت رشد مرا بالاتر میبرد و من بیشتر به عمل نیاز دارم.

امروز سعی خواهم کرد هر چیزی که میبینم را تحسین کنم زیرا اینکار انرژی مثبت زیادی را وارد زندگی من میکند.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x