آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

یازدهم آذر

باعشق درونی به خدا هرچیزی امکان پذیر است...

سلام و صبحتان شاد و پر انرژی ،امیدوارم امروز اتفاق های نیک و مبارک برای خودت رقم بزنی ،از خداوند متعال می خواهم شاد و خوشحال امروزت را به پایان برسانی.??

به نام خدای جان ها، و تنظیم کننده و مدیر و نظم بخش عالم

تویی که تک تک گردش سیارات به دست توست و تو اگر ذره ای سیاره ای نزدیک و یا دور کنی جان ما به خطر می افتد، تویی که انجام همه ی این کارها و نظم بخشی در جهان برای تو خیلی آسان است؛ از تو ممنونم بابت مراقبت از سلامتی و این روح و جسمی که در اختیارم گزاشتی، ای یگانه مهندسی که نظیر ندارد ، ای نعمت بخشی که پایانی ندارد؛ ای خدای فرصت دهی که همیشه امیدوار است به بنده هایش؛ تو را هزاران مرتبه شکر گزاری میکنم و اگر توفیق داشته باشم و یاریم کنی تا پایان عمرم هر روز تو را شکر گزاری خواهم‌کرد و با تو ارتباط برقرار میکنم که داشتن تو در کنارم؛ قشنگترین اتفاق زندگیم هست، دوستت دارم خدا جون . خدای عاشقی که آبروی هر بنده ای رو بعد از انجام گناه حفظ میکنه و مهربانانه به تو فرصت برگشت و طلب بخشش از خودش برای تو ایجاد میکنه که تو دوباره سیمتو وصل کنی به خدا.

ای پروردگارم از تو میخواهم یاریم کنی ، هر جا که لازم است به درست ترین شیوه کلامم رو بر زبان جاری کنی، آنجا که لازم است و میتوانم توفیق خدمت دهی، آنجا که نمیتوانم چیزی را تغییر دهم به من پذیرش دهی؛ آنجا که مسیر رسالتم و مسیر درستی پیش رویم هست مرا استوار به سوی اهداف و رسالتم هدایت کنی و طی کردن مسیر را برایم هموار کنی، و آنجا که رابطه اشتباهی پیش رویم است؛ آنجا که مسیری به صلاح دید تو نیست و به اصرار ما هست که رابطه ای و یا انتخابی شکل بگیرد، این مسیر رو خودت قطع کن و شرایطی را محقق کن که این مسیر طی نشه، چون تو خود زیبا ترین صلاح دید هارا برای ما در نظر داری و ما نا آگاه ازپیش بینی های دقیق تو هستیم، بهم توفیق خالصانه خدمت کردن و توفیق خلق بهترین روابط را در هر زمانی با هر کسی را برایم محقق کنی، و توفیق ده خالصانه و از ته دل هر روز تو را بخوانم و با تو انس بگیرم.
سپاسگزارم ای بهترین

امروزسعی خواهم کرداز نقص مرام استفاده نکنم و به جای آن از خدمت آگاهانه استفاده کنم زیرا نقص مرام جلوی خدباور و رشد مرا میگیرد اما خدمت باعث خودباوری و رشد سریع من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد همه چیز را به خدای خودم بسپرم زیرا اونه که عاشق واقعی هست و اونه که هوشیاره.

امروز سعی خواهم کرد تغذیه خودم را نگاه کنم و بررسی کنم که چه چیز هایی میخورم این کار من را نسبت به ضررو زیان یاسود تغذیه هوشیار میکند.

عکس های ارسالی شما

دعای جوشن کبیر

۴۶)ای غلبه کننده بدون مغلوب،ای آفریننده ای که بدون سازنده ای،ای خالقی که نیستی مخلوق،ای مالکی که نیستی مملوک ،ای قاهری که نیستی مقهور ،ای بلند مرتبه ای که کسی بلند نکرده تو را ،ای نگهبانی که ندارد نگهبان،ای باوری که یاری نشده است ،ای شاهدی که نیست غائب،ای نزدیکی که نیست دور.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x