آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

راهبرد سایت

سلام به تو دوست عزیزم

سایت 12قدم با هدف بهبود و رشد در همه ی جنبه های زندگی ایجاد شد ه وبا روش های نوینی که مختص گروه تحقیقاتی 12قدم است اقدام به آموزش در همه ی زمینه های بهبود شخصیتی و آگاهی های روحانی افراد کرده است. 
  شما از زمانی که در فرایند آموزش های 12قدمی در دسته های مختلف قرار گیرید از همان روز نتایج برای شما حاصل خواهد شد و شما از درون، بعنوان مهم ترین نتیجه احساس رشد خواهید کرد و نتایج بیرونی از همان روز حاصل خواهد شد.
مهم ترین نتیجه ای که شما میگیرید از درون شما رقم میخورد وشما به خود باوری ،اعتماد به نفس و ایمان دست پیدا میکنید و گروه 12قدم این نتیجه را برای هر شخصی با هرنوع نگرشی و هرمیزان آگاهیی ضمانت میکند. 
روند آموزه ها بسیار ساده وروان است و هر شخصی توانایی یادگیری این آموزش ها را دارد.
یکی از مهم ترین ویژگی هایی که سبک آموزش های ما دارد این است که با قوانین ثابت کیهانی و الهی کار میکند و این به معنای آن است که شما را نسبت به قوانینی که هر روز با آن سر و کار دارید آگاه میسازد و این قوانین را در جنبه های مختلف زندگی، از جمله در زمینه آرامش”روابط”بحث های مربوط به خداوند”ثروت”عشق و…رابه شما یادآور میشود.
یکی دیگر از ویژگی های برتر آموزش های گروه تحقیقاتی 12قدم این است که شما خود جواب بسیاری از سوالات خود را به بهترین شکل میدهید” به این دلیل که جواب ها از درون به شما گفته میشودو جواب ها با قوانین ثابت در تعامل هست(در فرایند قدم ها بهتر متوجه این موضوع میشوید).
در تمامی آموزش ها و مفاهیم و…گروه تحقیقاتی 12قدم هیچگونه صحبتی در مورد سیاست و مسایل انحرافی ندارد و این موضوع جزو قوانین ثابت تمامی فعالیت های ما محسوب میشود.
تمامی این آموزش ها توسط گروه تحقیقاتی 12قدم تهیه شده است و هیچگونه کپی برداری از جایی ویا گروه و یا انجمنی نخواهد شد.
شیوه ی آموزش ها کاملا نوین و مختص گروه و سایت 12قدم میباشد.
تغییراتی که در شما ایجاد میشود مستلزم شرکت کردن درتمام فرایند برنامه میباشد و لزوم پایداری این تغییرات نیزبه همین موضوع بستگی دارد.
گروه تحقیقاتی 12 قدم به شما مژده تغییرات عمده در درون و بیرون خود را میدهد به شرطی که تعهد در انجام تمرینات داشته باشید ودر فرایند اصول برنامه گام بردارید.
کپی برداری از این آموزش ها به هیچ عنوان و صورتی مجاز نمی باشد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x