آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

نهم آذر

بالاخره تو به حقیقت دست پیدا میکنی،،،اکنون شروع کن...

سلامی به زیبای عشق و نورانیت خورشید از پشت تکان خوردن های درخت بید روزتون سرشار از عشق

هر کجا رو نگاه میکنم آثار نظم و هماهنگی بین ذرات و اتم های هر شیئی را میبینم که خالق این هماهنگی بین ذرات و تمام ارتباطات جهان رو خدای بزرگ میبینم‌.
درود بر خدای بی کران نعمت بخش، خدای بی انتها صفات مثبت وخدای تمام حیات سرزمین هایی که مخلوقاتت را و این زمین را که برای حیات ما انسان ها خلق کردی، تو را شکزگزاری میکنم که همیشه وسعت لطفت را بیشتر از هر چیز دیگه ای حتی گناهانم به من نشان دادی و بهترین نتایج را با صلاح دید خود برایم در نظر گرفتی تویی که گناه و اشتباه من را میبینی و آنرا یکبار حساب میکنی و حرکت به سوی خودت و کارهای شایسته انجام دادن رو چند برابر میبینی، ممنونم که این مسیر برنامه را برایم قرار دادی با به این وسیله با تو ارتباط گیرم و اصل وجودی خود را کشف کنم تویی که با عشق برکت زمان بهم میدی که ترازنامه و مراقبه هارو با عشق برای خودم انجام بدم، برای تو نامه بنویسم و به سمت تو حرکت کنم و اصل وجودی خویش را کشف کنم.
ای خدای مهربان و بهترین رقم زن اتفاقات و حال و احوالات ما؛ از تو میخواهم که به من قدرت پذیرش در کاری که آنرا در مسیرم قرار دادی بدهی تا بتوانم آگاهی های آن را دریافت کنم و رشد کنم و به من دیدی بده که تورا هر لحظه دوست داشته باشم و در مسیر ارتباط با تو ثابت قدم بمانم ، دوستت دارم ای بهترین

امروز سعی خواهم کرداز قدرت درونی خودم در جهت هر کاری استفاده کنم زیرا اگر آن را یاد بگیرم بسیار رشد ها و موفقیت هارا کسب میکنم.

امروز سعی خواهم کرد از عشق درونی خودم برای خدمت به هرچیزی استفاده کنم زیرا خدمت بدون چشم داشت باعث رشد های روحانی و درونی و بیرونی من میشود.

امروز سعی خواهم کرد مراقبه ی قدم دو را انجام دهم زیرااین مراقبه باعث میشود انرژی خوار های فکری خود را شناسایی کنم و به روح و جسم خودم کمک شابانی را انجام دهم.

عکس های ارسالی شما

دعای جوشن کبیر

۴۶)ای غلبه کننده بدون مغلوب،ای آفریننده ای که بدون سازنده ای،ای خالقی که نیستی مخلوق،ای مالکی که نیستی مملوک ،ای قاهری که نیستی مقهور ،ای بلند مرتبه ای که کسی بلند نکرده تو را ،ای نگهبانی که ندارد نگهبان،ای باوری که یاری نشده است ،ای شاهدی که نیست غائب،ای نزدیکی که نیست دور.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x