آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

ششم دی

به آرامش برخورد کن ،آرامش راه را نمایان میکند...

سلام دوست من ،سلام جانان من ،صبحت به خیر ،چراغ دلت روشن ،و احساست پاک و زلال …آمین ??

به پروردگاری که نزدیک است ،اوکه به من اختیار داد،تا خوب و بد خود را انتخاب نمایم و او برای من انجام دهد.

ای پروردگارم ،روح من را از آلودگی های شهوت پاک کن ،چون شهوت مرا مانند اسیری نگه داشته که اجازه حرکت و رشد را به من نمیدهد ،حقیقت شهوت پوچ است و آلودگی بسیار بزرگی است که من را از مسیر رشد خود باز میدارد ،ای پروردگارم،مرا از هرچه غیرازتوست بی نیاز کن زیرا تنها تویی که بی منت می بخشی و تنها تویی که هرلحظه بدون چشم داشتی مرا در برمیگیری و یاری میرسانی.

ای پروردگارم روزی های پاکت را بر من ارزانی دار ،و به من آرامشی عطا کن تا بتوانم تو را به راحتی یاد کنم واز تو کمک بگیرم،و همچنین در سختی ها نیز بیشتراز قبل مرا در برگیر و مرا نسبت به خودت هوشیار کن چرا که یاد تو مرااز هر سختی و دشواری که باشد رها میکند.

ای خدایی که در همه جا هستی مرا ایمانی استوار عطا کن تا به شرک نروم و مرا تسلیم خودت کن تا بر اراده تو باشم چراکه اراده تو همواره بهترین است برای من.

ای پروردگار مهربانم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۷۰)ای زنده قبل از هر زنده ای،ای زنده بعد از هر زنده ای،ای زنده ای که نیست مثل او زنده ای ،ای زنده ای که مشارکت نمی کند با او هیچ زنده ای ،ای زنده ای که احتیاج ندارد به هیچ زنده ای ،ای زنده ای که می میراند هر زنده ای را ،ای زنده ای که روزی می دهد هر زنده ای را ،ای زنده ای که ارث نبرده زندگی را از هیچ زنده ای ،ای زنده ای که زنده می کند مردگان را ،ای زنده ،ای پاینده ای که نمی گیرد او را خواب سبک و خواب سنگین .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد از خود تراز بگیرم چرا که تراز گرفتن از خود مرا هوشیار میکند و از خسارت ها بدور میدارد.

امروز سعی خواهن کرد به صدای خود گوش دهم و از صدای درون خود استفاده کنم چرا که استفاده صدای درون به صلح با خود وجهان می انجامد.

امروز سعی خواهم کرد از میوه در میان وعده ها استفاده کنم چرا که میوه باعث پاکی بدن من میشود.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x