آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

ششم بهمن

شکرگذاری و خدمت....

سلام انشالله امروز خالی باشی از نگرانی ،دور باشی از ترس نشدن ،جدا باشی از حسرت ،و پر باشی از نیکی و احساس خوب .،یکی باشی با آرامش ،رسیده باشی به آنچه که می‌خواسته ای روزت به عشق خداوند .

به نام خداوندی روزی رسان است.

درود میفرستم برپروردگاری که روزی هر کس و هرچیزی را بی کم کاست میدهد.ای پروردگارم حقیقتا روزی من در دستان توست و هیچکس نمیتواند جز تو روزی من را برساند،پس اگر من به کسی کمک میکنم و اگر کسی به من کمک میکند این تو هستی که این کار را انجام میدهی زیرا اگر جز تو کسی قادر به هیچ کاری نیست .

مرا یاری رسان تا هیچ چیز را از خود ندانم و به هیچ چیز وابسته نشوم و هیچکس را جای تو قرار ندهم زیرا این ها ریشه های شرک را در خودشان پنهان دارند.

ای پروردگارم مرا یاری رسان تا همه چیز را از تو بخواهم زیرا تنها تویی که بی منت می بخشی و تنها تویی که بی حساب می بخشی .

ای پروردگارم حقیقتا تویی که صاحب تمام عقل هایی ،به من آگاهی ببخش تا بتوانم برای بندگانت مفید باشم و بتوانم به آنها خدمت کنم زیرا خدمت کردن موجب فرونشست غرور و تکبر در من میشود و من میتوانم روح خودم را رشد دهم.

ای مهربان ترینم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۹۸)ای آنکه عملش پیش است ای آنکه وعده اش راست است ،ای آنکه لطفش آشکار است ،ای آنکه فرمانش چیره است،ای آنکه کتابش استوار است ،ای آنکه حکمتش شدنی است،ای آنکه قرآنش با شکوه است ،ای آنکه فرمانرواییش دیرینه است ،ای آنکه بخششش فراگیر است ،ای آنکه پایگاهش بس بزرگ است .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد که ۴۰ مورد از شکر گذاری هایم را بنویسم زیرا اینکار تمرکزم را روی داشته هایم می آورد و از جذب موارد منفی به زندگی من جلوگیری میکند.

امروز سعی خواهم کرد از دیگران انتقاد نکنم زیرا انتقاد های بی انتها موجب ایجاد موج منفی و انرژی منفی در درون من میگردد.

امروز سعی خواهم‌کرد یک وعده خودم را با میوه جات سپری کنم زیرا اینکار موجب آرام گرفتن و راحتی معده من میگردد.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x