آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

چهارم بهمن

آزادی را میخواهی رنجش را رها کن...خدمت کن...

سلام از خداوند منان امروز اینگونه خواستم که به درد هایت پایان دهد و قرار دلت باشد ،روزت بخیر جان من .

به نام پروردگارم او که مرا با همه کاستی هایم پذیرفت و بخشید او که مرا قضاوت نمیکند و عاشقانه مرا دوست دارد….

ای پروردگارم مرا یاری رسان که قضاوت هایم را کنار بگذارم و به همه عشق بوزم و خدمت کنم.زیرا خدمت کردن بسیار زیباست زیرا من را به تو نزدیک میکند.

ای پروردگارم مرا یاری رسان که تممرکز خودم را بر روی خودم بگذارم و از آنچه بیرون است رها شوم زیرا هر آنچه که در بیرون در حال رقم خوردن است در درون خودم پایه گذاری میشود و در واقع بیرون یک توهم است و واقعیت در درون خودم من است.

ای پروردگارم مرا یاری رسان تا بتوانم صبر را یاد بگیرم زیرا صبر درهای روزی و نعمت را به روی من میگاید البته صبری که بدون قضاوت وباشد و من بتوانم به دستان تو بسپارم.

ای پروردگارم خودت امور زندگی من را بر دست بگیر و خودت آنها را انجام ده زیرا تو میدانی و من نمیدانم زیرا تو میتوان یو من نمیتوانم .

ای مهربان ترین کمکم کن تا بتوانم به هر کس که رنجش دارم عشق دهم زیرا رنجش موجب ناخشنودی توست و انرژی های من را هدر میدهد و موجب جذب ناخواسته ها به درون زندگیم میگردد.

دعای جوشن کبیر

۹۵)ای بهترین یاد شده و یاد کننده ،ای بهترین ثنا پذیر و ثنا شده،ای بهترین ستاینده و ستوده ،ای بهترین گواه و گواه پذیر،ای بهترین خواهنده خوانده شده،ای بهترین پاسخ دهنده و پاسخ داده شده ،ای بهترین یار و همدم ،ای بهترین همراه و هم نشین ،ای بهترین مقصود و مطلوب ،ای بهترین دوست دار و دوستی پذیر .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد 10 رنجش خودم را بنویسم و آنها را رها کنم و ببخشم زیرا رنجش گره هایی در انرژی من قرار میدهد و من را در آن لحظه ی رنجش نگه میدارد.

امروز سعی خواهم کرد به نزدیکان خود خدمت بی قید و شرط انجام دهم زیرا خدمت موجب پاکی روح میشود.

امروز سعی خواهم کرد توجه خودم را از روی ناپاکی ها و نا سالمی ها بردارم و روی آنچه که دارم و سلامتی بگذارم زیرا کانون توجه من دقیقا الان من و بعد من را رقم میزند.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x