آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

سوم اسفند

حقیقت نزدیک است،نزدیک ترازنزدیک...

به نام پروردگاری هر کاری را آغاز میکنم که من را آفرید و به من عشق ورزید،او که لایق تحسین است ،و که هر چیزی و هر کسی و هر کاری را بی علت نیافرید سلام صبح زیباتون بخیر

،ای پروردگار آسمان ها و زمین ،ای کسی که این نظم و هوشمندی را در بدن انسان آفریدی تو را مخاطب خود قرار میدهم و در هر کاری تو را میخوانم ،زیرا تو صاحب هوش و عشق و قدرت هستی ،هر جند که کاری برای تو دشوار نیست و هر کاری که بخواهی را در یک لحظه انجام میدهی زیرا تو بسیار توانمند و هوشمندی.

ای پروردگارم ،روزهایم‌در حال گذر هست و نمیدانم‌که فرصت کمی دارم یا زیادی ،تنها میدانم که تو باشی در کنار من و من آن را حس کنم وظیفه خود را انجام داده ام ،هرچند تو لحظه ای مرا تنها نمیگذاری.

واقعا چه عشقی بالاتراز تو وجود دارد.

تویی که هرگز از بنده ای ناامید نمیشی و از آنها دست نمیکشی،تویی که من هرچقدر هم‌که خطا کار باشم مرا میبخشی و به سوی خودت فرا میخوانی و باعشق با من رفتار میکنی.

ای مهربان ترین مرا یاری رسان تا از تو بگویم برای آنهایی که تو برایم میفرستی زیرا تویی بزرگترین و تنها حقیقت جهان.

دعای جوشن کبیر

فراز ۲۴)ای پدیدآورنده آسمان ها،ای قرار دهنده تاریکی ها،ای ترحم کننده به اشک های دیده ها،ای درگذرنده لغزش ها ،ای پرده پوش بر عیب ها،ای زنده کننده مردگان،ای فروفرستنده آیات،ای دو چندان کننده حسنات،ای محو کننده بدی ها،ای سخت گیرنده انتقام ها،منزهی تو ،ای آنکه جز تو معبودی نیس ،فریاد فریاد،برهان ما را از آتش،ای پروردگار من،ای صاحب جلال و بزرگواری ،ای مهربانترین مهربانان.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم‌کرد به هرکسی که در مسیرم‌قرار گرفت و مشتاق بود نکته ای از خدا بگویم زیرا اینکار موجب جرقه ای در درون فرد میگردد این باعث بازگشت انرژی بیشتر به سمت من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد مراقبه سکوت ذهن(مراقبه قدم‌دوم) را انجام دهم زیرا سکوت ذهن حقیقت ها را نمایان میکند.

امروز سعی خواهم‌کرد به مقدار لازم میوه مصرف نماییم زیرا بدن من به املاح میوه نیازمند است.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x