آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

سی بهمن

گریز از شرک بخاطر خودت...

الهی امروز همچون خورشید گرم تابستان روشن و گرما بخش باشی ،الهی همچون رود ،جاری باشی سلام صبح زیبایتان بخیر ????????

به نام پروردگاری که هرگز دیر نمیکند.

روزی هایی را به یاد می آورم که سرشار از شرک بودم و هرکسی رو میکردم و درخواست کمک میکردم،روزهایی که خود را برده دیگران میکردم و سرسپرده بودم،در آن زمان من هیچ هویتی نداشتم و هویت من از دیگران بود،در آن زمان ها بود که به تنگ آمدم و خدا را صدا زدم و از تمام آنها دست کشیدم و چه خوب خود را به من نشان دادی،حقیقت امر این است که ما زمانی که خدا را بخوانیم او خود را برای ما نمایان میکند ،در امورمان،در حرف های دیگران،دریک عمل و حتی در خواب و بیداری.

امما ایراد ما در خواندن مااست،یعنی ما خدا را میخوانیم و همزمان دست به دامان غیرخداییم ،همزمان اورا یاد میکنیم و ترس تمام وحودمان را فرا میگیرد،همزمان خدا را حس میکنیم،اما در آن نمیمانیم.

این قانون انتخاب است که به ما میگوید خدا یا غیرخدا.

یعنی یا خدا را بخوان یا غیراورا.

همزمان نمیشود هم مشرک بود و هم مومن.

پس ای پروردگارم مرا یاری رسان تا شرک های وجود خود را شناسایی کنم و تنها تو را بخوانم ،تنها از تو کمک بگیرم و تنها از تو انرژی دریافت کنم.

ای پروردگارم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۸۳)ای آنکه هر چه خواهد آفریند،ای آنکه هر چه بخواهد بکند ،ای آنکه هر کس را بخواهد راهنمایی کند ،ای آنکه هر کس را بخواهد گمراه سازد ،ای آنکه هر کس را بخواهد گمراه سازد ،ای آنکه هر کس را بخواهد عزت بخشد،ای آنکه هر کس را بخواهد خوار گرداند،ای آنکه در رحم مادران هر چه بخواهد صورت گرداند،ای آنکه هر کس را بخواهد به رحمتش مخصوص گرداند .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد از ببینم چه شرک هایی در وجود من هست و ۵ مورداز آنها را یادداشت کنم و نشبت به آنها هوشیار باشم ،زیرا این کار موجب رهایی من از شرک و آزادی درونی من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد از خداوند در صحبت های خود کمک بگیرم و حرف هدی خود را به او سپارم و او را در این امر بخوانم زیرا اینکار موجب پاکی و روحانیت در حرف های من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد غذای خود را کم کنم اما وعده ها را بیشتر کنم زیرااین امر موجب بهبود سوخت و ساز بدن میشود زیرا معده من راحت ترعمل میکند.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x