آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

دوم فروردین

از پروردگار جهان بگو..‌.

معجزه‌ی صبح را که میبینی آرزوهایت را با شوق به دنیا بگو، دنبا صدای عشق و روشنی را خواهد شنید ❤️صبح بخیر

سلام بر بزرگ ترین قدرت که وسعت فرمانروایی اش آسمان ها و زمین است، ای پروردگاری که عاشق ترین و بهترین یاور و مجذوب ترینی،عاشقی مرا با عشق خود جاویدان ساز،ای پروردگاری که زیباترین هستی من در وجود روحانی تو نقش می بندد،سلام بر تو ای توانمند ترین و ای محبوبیت عام، تویی که از جهل مرا نجات دادی و به سوی آگاهی استوار کردی،ای پروردگارم تویی که به من ثروت بی نهایت دادی، ای پروردگارم تویی قهرمان زندگی من،ای محبوب ترین تویی که مرا نسبت به تمام عجزها و حدومرز هایم هوشیار کردی و مرا محافظت کردی،ای پروردگارم تویی عشق جاویدان و و مهربانی بی حد، ای پروردگارم تویی که بخشندگی ات انتهایی ندارد.

ازتو کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم که مرا ثروت بی پایان بخشیدی،از تو کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم که به من ثروت الهی بخشیدی،ای محبوب ترینم از تو کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم که درونیات من را قوی و استوار کردی،ای عشق جاویدان و ای جاویدان قدرتمند ،حضور تو در من گنجینه ای به اندازه کل هستی و کل جهانیان است،از تو کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم که مرا روحانی کردی.دوستت دارم

دعای جوشن کبیر

۵۱)ای خوب حسابرس ،ای خوب طبیب ،ای خوب نگهبان ،ای خوب نزدیک ،ای خوب اجابت کننده،ای خوب محبوب،ای خوب کفایت کننده،ای خوب وکیل ،ای خوب سرور ،ای خوب باور .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد در جمع نیز عملکرد داشته باشم یعنی افکار و رفتار و گفتار و احساسات خود را کنترل کنم و به آنها احاطه داشته باشم زیرا این‌کار از بروز خسارت های درونی جلوگیری میکند.

امروز سعی خواهم کردمراقب تایید طلبی هایی که در جمع ممکن است من را تهدید کند فاصله بگیرم و کنترل خود را در دست داشته باشم،زیرا در جمع امکان بروز تایید طلبی بسیار زیاد است.

امروز سعی خواهم‌کرد پرخوری را کنار بگذارم و از شهوت خوردن استفاده نکنم زیرا در عید شهوت خوردن بسیار زیاد است و انرژی ما بسیار تحلیل میرود

زیبای ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback
2 سال قبل

[…] 2 3 4 5 6 7 […]

تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x