آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

بیست و هفتم اسفند

تراز یکساله خود را بگیر...

سلام همراه من ،الهی امروز پر شوی از خزانه لطف و رحمت و برکت خداوند …صبحت به شادی و مبارکی باد ??

روزهای واپسین این سال نیز فرا رسید،و من باید نگاه کنم که این سالی که گذشت چه چیز هایی را بدست آوردم ،چه چیز هایی را از دست دادم،باید به یادآورم که از چه نواقصی استفاده کردم و چه فضیلت هایی را بدست آوردم.

ودر یک کلام چقدر به نیروی بی انتهای الهی نزدیک شدم و با آن یکی شدم.

ای پروردگارم میدانی که آنچه تو میگویی و من میشنوم به پذیرش این حرف ها خارج از باور های من بستگی دارد،یعنی جقدر به تو تکیه میکنم ،چقدر کانال های فکری ،احساسی،باوری، عملکردی من پاک است و پذیرای حضورتو ،لطفا مرا آماده کن و حضورخودت را بر من نشام بده در هرچیز ،تا بپذیرم و هوشیار شوم و بتوانم رستگار شوم.

ای مهربان ترین تویی که بر همه امور آگاهی ،مرا از هر چیزی که تو را از یاد من میبرد،دور کن و به من نعمت هوشیاری ببخش،زیرا اگر من هوشیار نباشم ،لغزش میکنم و هرگز نمیتوانم به روحانیت و پاکی دست پیدا کنم و در آن بمانم.

ای مهربان ترین دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۴۸)ای آنکه عطایش شریف است ،ای آنکه کارش ظریف است ،ای آنکه سخنش حق است ،ای آنکه وعده اش راست است،ای آنکه عفوش تفضل است ،ای آنکه عذابش عدالت است ،ای آنکه ذکرش شیرین است ،ای آنکه فضلش فراگیر است .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد ترازیکساله خود را بدانگونه که گفته شد در بیاورم ،زیرا این کار موجب هوشیاری و بهبود عملکرد من در این لحظه و در سال آینده خواهد شد.

امروز سعی خواهم کرد ۲ دقیقه جلوی اینه به خود نگاه کنم و هیچ حرفی نزنم و هیچ قضاوتی نکنم ،زیرا من باید با خودم به یگانگی برسم،تا آگاه شوم ،(رشد کنم،هوشیارشوم ،و به سمت تعالی روم).

امروز سعی خواهم کرد از شهوت خوردنم کم کنم زیرا شهوت خوردن عامل اساسی در اضافه وزن و عدم سلامتی من است.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x