آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

بیست و هفتم بهمن

تسلیم آغاز کننده روند روحانی...

به نام پروردگاری روزم را آغاز میکنم و پایان میبرم که مهربان و محبت و قدرتش انتهایی ندارد.سلام و صبح زیباتون بخیر

ای مهربان ترین وقتی آغاز هرکاری را که به تو بسپارم و در این سپردن بمانم ،تو از آن کار محافظت میکنی و آن را گسترش میدهی و برکت را وارد آن کار میکنی .

ای پروردگارم مرا یاری کن تا تسلیم اراده تو باشم زیرا اراده تو در هر حالت برای من بهترین است زیرا تو بسیار عاشق و بخشنده ای.

ای پروردگارم زندگی من با نور تو روحانی میشود ،مرا یاری کن تا این نور را با یاد تو و تسلیم در برابر تو وارد زندگی خود کنم چرا که هر که تو را یاد کند و در برابر تو تسلیم باشد روح او پاک میشود .

ای پرودگار هوشیارم من را از بلا هایی که تو میتوانم بر سر خود بیاورم آگاه کن و مرا باز بدار زیرا من تنها خود میتوانم به خود ظلم کنم (اگر قوانین را بدانم).

ای مهربانم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

فراز ۲۲)ای که کار نیک را آشکار می کنی ،ای که کار زشت را پنهان می کنی ،ای که کسی را به گناه نگیری ،ای که پرده کس ندری،ای بزرگ گذشت،ای نیکو در گذر ،ای ای پهناور آمرزش،ای گشاده دو دست به رحمت،ای مطلع از سخن سری و راز،ای منتهای هر شکایت،منزهی تو ،ای آنکه جز او معبودی نیست ،ای صاحب جلال و بزرگواری ،ای مهربان ترین مهربانان .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد دست از قضاوت بردارم و تسلیم خداوند شوم ،زیرا قضاوت های آلوده ما(در جهت مثبت و منفی)باعث ورود انرژی های منفی به زندگی من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد دست از خشم های کوچک و بزرگ بردارم و تسلیم و رها کردن اموری که دخالت من در آن فایده ای ندارد بردارم زیرا خشم حجم انرژی منفیی را وارد زندگی من میکند.

امروز سعی خواهم کرد در مورد بیماری های خود با کسی صحبت نمیکنم و با هیچکس در این موضوع مشارکت نکنم(جز طبیب خود)،زیرا این کار در قالب قانون سایه،جذب و انرژی قرار میگیرد و همان بیماری گسترش پیدا میکند و بیماری های دیگری وارد زندگی من میشود.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x