آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

بیست و چهارم فروردین

سلام جانان من !الهی مثل خورشید گرم تابستان ،حضورت روشنی بخش اطرافت باشد ?صبحت به نیکی و مبارکی باد .?


سلام بر پروردگارم

او که مهربان است و زیباست ،او که ثروتمند ترین است و ثروتش پایان ندارد،درود میفرستم بر تنها پروردگار جهانیان ،آن پروردگاری که برگی بدون اذن او بر زمین نمیریزد،ای پروردگار کائنات و هستی تنها تویی یاور من و هر کس به من کمک کرده از جانب تو بوده،همانا تویی آگاه به احوال بندگانت ،ای پروردگارم یقینا تویی فاتح ،یقینا تویی قدرتمند ،تنها تویی صاحب جلال ، کمال تشکر و سپاس گذاری را از پروردگارم دارم که مرا از مومنان قرار داد،کمال تشکر و سپاسگذاری را از پروردگارم دارم که مرا از فروتنان قرار دادو به من هوشیاری بخشید تا نواقص خود را پوشش دهم و برطرف سازم ،کمال تشکر و سپاسگذاری را از پروردگارم دارم که مرا بی انتها روزی داد،و من را عشق بخشید،ای پروردگارم تویی مهربان و تویی بخشنده،از من به نعمت های بیشمار روزی ده ‌.
دوستت دارم

دعای جوشن کبیر

۷۳)خدایا از تو خواستارم به نامت،ای مهربان ،ای همراه،ای نگهدار ،ای فراگیر ،ای روزی بخش،ای فریاد رس،ای عزت بخش ،ای خار کن،ای آغاز گر ،ای برگرداننده.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد بدبین نباشم ،و سو ظن نداشته باشم و به جهان هستی و افراد اعتماد کنم ،زیرا فقط خداوند باری تعالی در مقام قضاوت و داوری است و بر او چیزی پوشیده نیست ،و من فقط مسول خود و انرژی و عملکرد خویشتنم .

امروز سعی خواهم کرد در خلوت خویش زمانی را برای مناجات و گفت و گو با خدا بگذرانم ،زیرا اینگونه احساس آرامش عمیق و اصیل همه ی ابعاد وجودی مرا فرا خواهد گرفت .

امروز سعی خواهم کرد والدین خود را در خود آگاه و ناخود آگاه خود ،به خاطر تمام الگوهای رفتاری مخرب که با من داشته اند ببخشم ،زیرا نیک میدانم آنچه که برایم بوده اند مناسب با سطح آگاهی خود بوده اند و با بخشش آنها روابط بهتری با خویشتن،با فرزندم و دیگران رقم می خورد .

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x