آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

بیست و سوم بهمن

نظمی در جریان است،آیا میشود به آن نظم اطمینان ‌کرد...

سلام و صبحی پر از عشق اشتیاق ،یگانگی و خدای که قادر مطلق است

درود میفرستم بر پروردگاری که نظم دارد و این نظم را در هر یک از اجزای بدنم مشاهده میکنم ،یقینا این چنین نظمی هرگز خللی در آن ایجاد نمیشود.و این چنین نظمی هرگز دیر نمیکند و همه جیز به موقع خودش اتفاق می افتد.

ای پروردگارم مرا یاری رسان تا بتوانم هوشیار شوم و آگاه باشم زیرا این هوشیاری و آگاهی است که به من صبر میدهد و ایمان من را قوی تر میکند.

ای مهربان ترین مرا از غرور پنهان و ناصادقی ها به خود دور کن زیرا غرور و ناصادقی با خود عوامل مهم در عدم رشد و خدمت من میگردد.

ای معبودم اراده خودت را بر من آشکار کن تا بتوانم دست از جدال با محیط پیرامونم بردارم ،زیرا این جدال ها موجب نا هوشیاری من میگردد و این باعث دور شدن من از قوانین و اصول میگردد.

ای مهربان ترینم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

فراز ۱۶)ای آنکه پروردگار همه اوست،ای آنکه معبود همه اوست،ای آنکه سازنده همه اوست،ای آنکه پیش از همه بود،ای آنکه بعد از همه هست،ای آنکه از همه چیز برتر است،ای أنکه به همه چیز داناست،ای آنکه بر همه چیز تواناست،ای آنکه او همیشگی است،و همه چیز رفتنی است .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد ۵مورد از نشانه های حضور خداوند در بدن خود را ببینم و یادداشت کنم زیرا این کار باعث تقویت ایمان و بهبود عملکرد من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد نانه ای برای خود بنویسم و هرچه که دلم میخواد را به قلم در بیاورم زیرا این کار موجب به صلح رسیدن با خودم میگردد و این موجب عملکرد موثر قانون آیینه برای من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد از خوراک خود کم نمایم و به جای آن وعده های خود را بیشتر کنم زیرا اینکار موجب راحتی معده و تناسب اندام بیشتر من میگردد.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x