آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

بیست و دوم اسفند

برکت از روحانیت و صداقت است...

درود میفرستم بر یگانه پروردگار جهانیان ،او که بر هر کاری تواناست،او که زندگی بخش و روح بخش است،پروردگاری که برهرکاری تواناست.

ای مهر تابان و ای که هرلحظه به تمام بندگانت سخن میگویی ،رو به سوی تو دارم و از تو میخواهم که ،روح مرا جلا دهی و از ناپاکی ها پاک کنی ،زیرا تنها تویی که میتوانی مرا یاری دهی.

ای پروردگاریی که روز و شب را آفریدی و در آن نظم بالایی را قرار داری از تو میخواهم که مرا با آنچه که موجب ناخوشنودی توست بیگانه کنی زیرا تو هر لحظه خیر من را میخواهی و هرلحظه عشق تو به سمت من روان است.

ای پروردگار،در وجود من شرک هایی وجود دارد و این موجب ناملایمات و حال بد و استرس برای من گردیده ،مرا نسبت به قدرت خودت هوشیار کن و به من از عشق خودت نسیب کن و برآن هوشیاری و آگاهی ببخش،زیرا این تویی که بر هرکاری توانایی و این تویی که من را میبینی و این تویی که صاحب مهربانی و رحمت و برکت هستی.

ای پروردگارم به زندگی من برکت بده و هرلحظه برآن افزون کن و من رااز باور های مخربی که توسط دیگران به من انتقال داده میشود ،مصون دار.زیرا این تویی که روزی میرسانی و به آن برکت میدهی و آن را ثمردار میکنی و این منم که با باور های و انتقالی و اکتسابی و …موجب بی ثمری و عدم برکت در زندگیم میشوم.

ای مهربان ترین مهربانان دوستت دارم.

امروز سعی خواهم کردبه زندگی خودم نظاره کنم و ببینم زمان هایی که در زندگی من برکت بود ،حالات درونی و احساسی و شرک و یگانگی من چگونه بود.

امروز سعی خواهم کرد دست از قضاوت افراد بردارم و خود را در پی هیچ چیز ندارم (به هیچ چیز وابسته نباشم)،و به سوی آرامش روم و در جایگاه خود عملکرد داشته باشم(وظایف خود را انجام دهم.)زیرا این کار موجب دعوت آرامش به شخصیت من و بهبود عملکرد من میشود.

امروز سعی خواهم کرد از روغن کمتری برای غذا هایم استفاده کنم و سعی کنم بیشتر آب پز کنم موارد خوراکی را زیرا روغن زیاد در غذا باعث بی حوصلی و عدم سلامتی میشود

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x