آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

بیست و دوم دی

تایید طلبی موجب دوری از صداقت و حقیقت میشود...

سلام جانان من ،امروزت مملو از برکت و شادی و مبارکی صبح شما نیک ??

به نام پروردگاری که هست و همیشه بوده و فردا و فردا ها نیز حضور دارد،اوکه میشود بهش تکیه کرد،و خود را در دستان او رها کرد،پروردگاری که روزی رسان است.

ای پروردگارم گاهی تنبلی میکنم در رابطه با اموری که باید انجام دهم و این را از تو میبینم و خود را دچار تشویش میکنم در حالی که میدانم که این تنبلی ناشی از عدم آگاهی من است،وقتی که من آگاه باشم از وظایف خود و همچنین قوانینت را بدانم تنبلی برای من معنی پیدا نمیکند ،چون من وظیفه خودم که همان عمل کردنم و سپردنم به توست را انجام دادم و بقیه چیز ها را تو انجام میدهی و یقینا آنچه به صلاحم است را انجام میدهی.

ای پروردگارم کمکم کن تا بتوانم خدمت کنم و تنها برای تو خدمت کنم و هرگز توقعی از هیچکس نداشته باشم،زیرا این توقع است که خدمت من را بیهوده میکند.

خدمت کردن انرژی روحانی است که به من باز میگردد و این را تو قرار دادی ای خالق من تا بتوانم از آن استفاده کنم و خودم را پاک گردانم.

ای مهربان ترین به من آگاهی ببخش و سپس مرا نسبت به آن آگاهی هوشیار کن تا بتوانم در مسیرت گام بردارم و رشد کنم.

ای مهربان ترینم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۸۶)ای بهترین شناخته شده ای که شناخته شده،ای برترین معبودی که عبادت شده،ای والاترین ثناپذیری که سپاس شده،ای عزیزترین یادشده ای که یادشده،ای برترین ستوده ای که ستایش شده،ای دیرینه ترین موجودی که خواسته شده،ای بلند ترین وصف شده ای که به وصف آمده،ای بزرگترین مقصودی که قصد شده،ای گرامی ترین پرسیده ای که پرسش شده،ای شریف ترین محبوبی که دانسته شده.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد تایید طلبی درونی نداشته باشم و حتی در فکر خود نیز تایید طلبی نکنم ،زیرا تایید طلبی من را از صداقت دور میکند و عملکرد من را ضعیف میکند.

امروز سعی خواهم کرد مراقبه کنم و افکار خودن را زیر نظر بگیرم ،زیرا افکاری که در سر من در طول روز میگذرند و من متوحه نمیشوم در مراقبه نمایان میگردد(آگاهی و شناسایی افکار آلوده معمولا باعث ازبین رفتن آنها میشود).

امروز سعی خواهم کرد به بیماری و درد و رنج توجهی نکنم زیرا توجه من ،کانون انرژی من را نشان میدهد و ماهیت انرژی جریان داشتن و خلق کنندگی است.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x