آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

بیست و سوم آذر

به نشانه ها توجه کن....

سلام مهربان ،،سلام عزیزدردانه خداوند ،سلام نازنین همه چی تمام ،امیدوارم امروز غرق در آرامش و سلامتی باشی آمین ،صبحت قشنگ????

سلام ودرود بر خداوند احساس و خلق کننده ،خداوندی که قدرت های بی شماری را در وجود انسان و در احساس کردن هرچیزی قرار داد و احساس را مقدم بر اتفاقات زندگی قرار داد تا انسان دریابد که با خودشناسی است که می تواند به نیکو ترین شکل سرنوشت خود را خلق کند.
ای پروردگارم تو مرت گاهی با تاریکی های وجود وعقایدم روبه رو کردی تا ببینم و درک عمیق تری تز لایه های زیرین وجودم داشته باشم و آنها را بهبود ببخشم و بدین وسیله مرا کمی به خودت نزدیک تر کردی و از استیصال ودرماندگی ای که قبل از آن درگیرش بودم و از تو یاری میطلبیدم رهانیدی.
تو پاک و منزه هستی از هر فکری که من نسبت به تو دارم چرا که تویی خالق فکر و من نا توانم که با این ابزار راهی به سوی تو پیدا کنم و سپس تو مرا با درونم آشنا کردی و مسیر رسیدن به تورا در درونم به من نشان دادی و به من فهماندی که از پیدا کردن تو در بیرون دست بکشم و تو را در درونم جست وجو کنم و در مسیرهایی که تو من را در آن فرا خواندی ،ومن صدای تو را در آن می شنیدم و صدایت را دنبال کردم.
و چه زیبا پایان را به من نشان دادی و مرا برای رسیدن به آن مهیا می کنی که به حق آن واقعه زیباترین چیزی است که جهان شاهد آن خواهد بود ای مهربان پروردگارم تا بینهایت دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۵۴)ای پروردگار پیامبران،و نیکوکاران،ای پروردگار راستگویان و برگزیدگان ،ای پروردگار بهشت و آتش،ای پروردگار کودچکان،و بزرگان،ای پروردگار دانه ها و میوه ها ،ای پروردگار رودها و درختان ،ای پروردگار صحرا ها و بیابان ها ،ای پروردگار خشکی ها و دریاها،ای پروردگار شب و روز ،ای پروردگار آشکار ها و اسرار (نهان ها).

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد به افراد خانواده ام با سوال و جواب کمتر اجازه آزادی و رهایی بیشتری دهم ،زیرا این گونه برکت بیشتری ب حال و احساس و روند زندگیمان سرازیر خواهد شد.
امروز سعی خواهم کرد به تمام اتفاقات جاری زندگی بیشتر اعتماد کنم ،زیرا میدانم کارگردان پشت پرده ی همه زندگی ام خداست .
امروز سعی خواهم کرد سهم خود را از اتفاقات ناخوشایند زندگی ام پیدا کنم .زیرا این گونه من از چرخه تکراری این اتفاق رها میشوم و پیام های رشدی مربوط به آن را دریافت خواهم کرد .

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x