آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

یک مرداد

به نام پروردگارعاشق
ای مهربانم ،ای تنها کسی که لایق عبادت وستایش است وای کسی که بخشندگی تو من را به وجد وسرور می آورد وقتی که بخشش بی دریق وبی قیدوشرط وبی انتهایت را میبینم ،

وتویی که درهای ثروت بی انتهایت را به سویم گشادی ومن را از غیر خودت بی نیاز کردی ومن را از پول وهر نوع ثروتی غنی وسرشار ساختی .
تو آنقدر عاشقی که هرکسی به هر شکلی تو را بخواند و هرگونه که تو را باور داشته باشدبر او نمایان می شوی،ما بندگان تو آنقدر غرق در توایم که تو را از یاد میبریم ،آخر چگونه میشود وچگونه امکان پذیر است؟!
ما انسان ها آنقدر درگیر منطق وذهن شده ایم که تو را نمیبینیم درصورتی که تو فرای منطق و ذهن هستی ودیدن تو راحت تر از هرچیزی است ،فقط کافی است با قلبمان تورا احساس کنیم ودل به توبسپاریم ،آنگاه میتوانیم همه ی وجود وزندگیمان را در اختیار تو قرار دهیم تا تو آنها را پیش ببری که به راستی تویی عالی ترین راهنما وناخدا.
بی هیچ منطقی دوستت دارم ای معبودم

امروز سعی خواهم کرد بدون چشم داشت و توقع به جهان هستی ،عشق را هدیه دهم و به هر چیزی با نگاه عشق بنگرم ،زیرا عشق انرژی فوق العاده زیاد و صحیحی را جاری خواهد کرد .

: امروز سعی خواهم کرد ورزش کنم ،و حرکات کششی مناسب هر قسمت از بدن خویش را انجام دهم ،زیرا اینگونه تمرکزم روی خویش بیشتر می شود و انرژی سالم تر و عمیق تری خواهم داشت .

: امروز سعی خواهم کرد هرگز حرف ناشایست نزنم و مراقب کلام خویش و سخنان خود باشم ،زیرا انرژی کلام بسیار قوی است و روی هر چیز اثر می گذارد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback
1 سال قبل

[…] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 […]

تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x