آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

یک بهمن

سلام صبحت به خیر نازنین دوست داشتنی من ،از خداوند می خواهم امروز خوش بدرخشی ،???

بار الها از تو ممنونم که حضور داری ‌.از تو وجود پاک و سبحان متشکرم که صدای مرا می‌شنوی و اجابت می‌کنی مرا خدایا مممنون دار تو هستم که خودت سکان امور زندگی ام را به دستان پر توان خویش گرفته ای .
خدایا من عشق تو را لحظه به لحظه درک میکنم و آرامش میگیرم .
خدایا مممنونم که انسانهای درست و نیکو کار سر راهم قرار می دهی .
خدایا از تو مممنونم ک به قشنگی و ظرافت نواقصم را به اشکال ظریف به من می نمایانی .
و بستر مناسب برای رشدم و رفع نواص را فراهم می آوری ..خدایا هر آنچه زیباست تو هستی ،هر آنچه قدرت و نیرو و هوش است تو هستی ،انچه تو میخواهی رقم می خورد .و من از تو مممنونم و متشکرم .لطفا مشکلات و چالش های زندگی ام را رفع کن .جای تاریکی های وجودم نور و روشنی بتاب ??

دعای جوشن کبیر

۹۳)خدایا از تو درخواست میکنم به نامت ،ای اکرام کننده ،ای روزی بخش،ای نعمت دهنده ،ای عطابخش،ای بی نیاز کننده،ای ذخیره گذار،ای نابود کننده،ای زنده ساز،ای خشنود کننده ،ای رهایی بخش.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد

امروز سعی خواهم کرد بابت تک تک قطرات باران سپاسگزار و قدردان باشم ،زیرا باران صدای سخن خداوند است که اجابت کرده بنده را ،باران صدای شیرین و زیبایی است که روحم را جلا می دهد و مرا به معبود نزدیک و نزدیک تر می کند .

امروز سعی خواهم کرد پرهیز داشته باشه ،(پرهیز از غیبت ،پرهیز از ناصادقی با خود ،پرهیز از دیدن ناملایمات و…)زیرا اینگونه من خود اصیلم را از غیر واقعیت ها و زنگار ها جدا می کنم ،و به خود اصیل و واقعی ام نزدیک می شوم .

امروز سعی خواهم کرد همه ی کسانی را که دانسته و نادانسته ،آگاهانه و ناآگاهانه ،به درستی و آنگونه که شایسته روح و وجود نازنینم بوده است رفتار کرده اند ،ببخشم و رها کنم زیرا بخشش و رهایی بخش زیادی از هدر رفت انرژی مرا مراقبت می کند ،و باعث میشود از خزانه جاری انرژیکی خود به درستی و در جهت درست بهره ببرم

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x