آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

نوزدهم دی

شرک را در وجودت شناسایی کن ،زیرا شرک تورا تاریک کرده...

سلام صبحت به خیر جانان من ،از خدا می خواهم امروز حاجت دلت با مصلحت خداوند یکی باشد ،و شب که دیده گان خود را میبندی ،از ته دل بگویی خدایا شکرت .??


ستایش مخصوص خدایی است که در هر لحظه و هرجایی حضور دارد اوکه بی نیاز از هرکس و هرچیزی است و اوکه همه نیازمند او هستند.
ای پروردگارم متوجه شدم که شرک های پنهان زیادی دارم،شرک هایی که خیلی بر من ناثیر گذاشته اند،گاهی دلم میلرزد،گاهی روی حرف کسی حساب ویژه ای باز میکنم،گاهی حتی ستایش های افراطی میکنم افراد را،و غافل از آنم که اینها نمود های شرک در وجود من است،و غافلم از انکه تو یگانه ای و هیچکس همانند تو نیست.
ای پروردگارم ریشه های شرک را در وجود من بخُشکان،تا تنها تو را ببینم و تنها از تو بخواهم هر آنچه که نیاز دارم.
ای پروردگاری که همیشه بودی و همیشه هستی،ای کسی که عاشق ترینی ،مرا با آنچه که به غیر تو میگوید بیگانه کن و یقین دارم که تویی که همه امور را میدانی وتویی که یگانه ای.
و نیز میدانم که همه کس و همه چیز نور تو را در سینه اشان هست.پس مرا با نور خودت آشنا کن.
ای مهربان ترین دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۸۳)ای آنکه هر چه خواهد آفریند،ای آنکه هرچه بخواهد بکند،ای آنکه هرکس را بخواهد راهنمایی کند،ای آنکه هرکس را بخواهد گمراه سازد،ای آنکه هرکس را بخواهد عذاب دهد،ای آنکه هر کس را بخواهدبیامرزد،ای آنکه هر کس را بخواهد عزت بخشد،ای آنکه هرکس را بخواهد خار گرداند،ای آنکه هرچه در رحم مادر بخواهدصورت بخشد،ای آنکه هر کس را بخواهد به رحمتش مخصوص گردد.

عکس های ارسالی شما


امروز سعی خواهم کرد ۱۵مورد از ریشه های شرک‌را در وجودم شناسایی کنم ،زیرا شرک مرا تاریک و عمل من را بیهوده میکند.
امروز سعی خواهم کرد ،برای امروزم زندگی کنم و سعی کنم سپاسگذارتر باشم و بیشترین لذت را از زندگیم تجربه کنم.زیرا اگر من تنها برای یک روز زندگی کنم یقینا خود را در واقعیت میابم.
امروز سعی خواهم کرد قبل از خواب خود را ریلکس کنم زیرا قبل خواب من هرطور که باشم در طول خواب همانطور هستم و صبح همانطور بیدار میشوم.

زیبایی ببینیم

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x