آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

هجدهم بهمن

از هر شرکی فرار کن...او اسیر میکند...

به نام پروردگاری که زنده است،او که جواب میدهد سوال های مرا،او که هر آنچه که من نیاز داشته باشم را بی منت به من میدهد.سلام صبح همگی بخیر

گاهی انقدر صدا های سر من بلند است که صدای خدا را نمیشنوم و حال این سوال برایم پیش می آید او نمیگوید یا صدا های سر من انقدر بلنداست که صدای خدا را نمیشنوم؟

براستی که هرموقع و در هر شرایطی او را بخوانیم او هست در کنار ما.

روزهایی را بیاد دارم که بظاهر او را میخواندم اما در عمق خواندن من شرک را میخواندم و کسی جز او را توانا و دانا و هوشیار و هوشمند میدانستم….

چگونه ممکن است که تاریکی وجود داشته باشد در حالی که نور وجود دارد و چگونه ممکن است که نور باشد و تاریکی هم وجود داشته باشد.؟!

ای مهربان ترینم مرا بابت شرک های وجودی خود ببخش.و مرا نور خودت ببخش چرا که حضور تو هرگونه آلودگی را از وجود من می زداید و میبرد.

دعای جوشن کبیر

۱۱)ای ذخیره هنگام سختی من ،ای امید من در برابر پیش آمدهای ناگوار ،ای همدم من هنگام ترس و وحشت ،ای رفیق من در غربتم ،ای صاحب اختیار من در نعمتم ،ای فریاد رس من در غم و اندوه ،ای دلیل و راهنمایم هنگام سرگردانی ،ای توانگری من هنگام نداری،ای پناه من هنگام در ماندگی ،ای کمک کارم در بیچارگی و پریشانی .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد امور خودرا زیر نظر بگیرم و نیت خود را بررسی کنم زیرا این‌کار مشخص میکند که از شرک استفاده میکنم یا از توحید.

امروز سعی خواهم کرد ایمان به خدا را به زندگی خود دعوت کنم و به هوش و هوشمندی و قدرت و توانایی او اعتماد کنم ،زیرا این کار موجب برکت و ثمر بخشی هرکار و هر حرف من میگردد.

امروز سعی خواهم کرد شام سبکی را بخورم زیرا در این حالت من خواب راحت و عمیقی را تجربه میکنم.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x