آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

هفدهم فروردین

الهی امروزت شاد نفس هایت جاری ،نانت گرم و آبت خنک باشد و دلت از غصه ی دنیا خالی ،کوله بارت پر عشق ،قلبت پر نور باشد سلام و صبح بخیر مرا پذیرا باش دوست من ??

سلام همراه من ،خورشید را ببین چگونه میسوزد ،اسمان را ببین چگونه برافراشته ،و زمین چگونه در حال گردش ،باد در حال وزیدن ،سبزه در حال روییدن ،گل در حال شکفتن ،رود در حال جاری شدن ،برای اطمینان به حمایت و قدرت او دیدن اینها کافی نیست ؟صبحت بخیر و نیکی باد ?

سلام برپروردگار مومنان ،سلام بر اوکه نزدیک است و هوشیار و بینا براحوال مومنان،سلام بر پروردگاری که عزیز است و بزرگوار ،سلام براوکه عشق جاویدان است،ای پروردگارم یقینا تویی وسعت دهنده و تویی خلاق،
ای پروردگارم روی من به سوی توست و تویی عشق اعلی من،ای عشقم و ای زیباترین مرحم و ای حافظ من،دوستت دارم و از تو یاری میجویم،همانا تویی که منت نمیگذاری و همانا تویی بخشنده و مهربان،ای مهربان ترینم تو را میپرستم که تویی لایق پرستش،
ای مهربان ترین و ای بخشنده ترین کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم که مرا مومن به خود کردی ،و مرا از بالاترین درجات ایمان دادی،ای زیباترینم از تو کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم که مرا فروتن و ثروتمند کردی و مرا از نیکوکاران قرار دادی،ای عشق زیبایم یقینا تویی خالق و یقینا تویی مهربان ترین،کمال تشکر و سپاسگذاری را از تو دارم که مرا شاد کردی و قلب مرا با حضور خودت روحانی کردی و تنها تویی قدرتمند و صاحب تمام ویژگی های مثبت ،ای مهربان ترینم تورا دوست دارم و تویی قبله من .
دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۶۶)ای آنکه آفرید مرا و آراست مرا ،ای آنکه روزی داد مرا و پرورانید مرا و،ای آنکه اطعام داد مرا و پوشانید مرا ،ای آنکه مقرب نمود مرا و نزدیکم کرد,ای آنکه نگاه داشت مرا و کفایتم کرد ،ای آنکه حفظ کرد مرا و پشتیبانی ام نمود ،ای آنکه عزیز کرد مرا و بی نیازم نمود ،ای آنکه توفیق داد مرا ،هدایتم کرد ،ای آنکه همدم من شد و پناهم داد ،ای آنکه میراند مرا و زنده ام کرد .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد ،تغذیه سالم تر را انتخاب کنم ،زیرا سلامت جسم بیشتری خواهم داشت و در نتیجه احساس بهتری ازین کنترل نفس خواهم داشت .

امروز سعی خواهم کرد هرگز پیگیر روابط بقیه افراد نباشم ،زیرا این کار انرژی زیادی از من خواهم گرفت ،و به تمام روابط من کدورت خواهد زد.

امروز سعی خواهم کرد به خاطر اشتباهاتم خودم را ببخشم ،زیرا بخشیدن خودم باعث میشود بتوانم تصمیم گیری های قوی تری داشته باشم .

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback
1 ماه قبل

[…] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 […]

تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x