آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

هفدهم اسفند

شهوت را مراقب باش،تو را از اصل وجودی خودت غافل میکند.

به نام خداوندی که هرلحظه هست،اوکه زنده است،و او که پاسخ میدهد.

حقیقتا این منم که وجود خود را پراز تلاطم گردم و اجازه حضور خداوند را در زندگی خود نمیدهم .

حقیقتا این منم که خود را درگیر انواع شهوت ها کردم ،و ندانستم که این شهوت است که من را از ارتباط با نیروی برتر و حقیقت باز میدارد.

شهوت های جنسی،شهوت های چشمی ،شهوت های زبانی و شهوت های دیگر من را از حقیقتی باز داشتند که من با داشتن و آگاهی از آن حقیقت میتوانم تغییرات بزرگی را در وجود خود در آینده و در ارتباطات درونی به وجود آورم.

ای مهربان ترین مرا یاری رسان که از تمامی شهوت ها دور شوم و انرژی درونی و روزانه خود را محافظت کنم تا بتوانم از این انرژی هوشمند ،خلاق،با حکمت،و با توانایی های بی انتها در جهت خدمت و یاری رساندن و گسترش جهان استفاده نمایم.

ای مهربان ترین و ای عاشق ترین دوستت دارم.

امروز سعی خواهم کرد شهوت خود را در ۵ زمینه مشخص کنم و بنویسم زیرا این کار منجبر به این میشود که جلوی خالی شدن انرژی درونی خود را بگیرم.

امروز سعی خواهم کرد تاثیرات شهوت بر اعتماد به نفس و عزت نفس خود را بررسی نمایم زیرا اینکار موجب تاثیرات شگفت انگیز بر عزت نفس و اعتماد به نفس من میگردد.(بدلیل آگاهی از شهوت).

امروز سعی خواهم کرد مراقب خوردن موارد متفاوت و زیاد باشم زیرا کبد برای هرنوع موادی مجبور به ترشح آنزیمی متفاوت است و این منجر به دردسر افتادن کبد و مریضی ما و کمبود انرژی ما میگردد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x