آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

پانزدهم بهمن

به احساست خود توجه کن...

به نام خدایی که در درون من حضور دارد،اوکه بسیار مهربان است ،اوکه کاربرد های زیادی برای من دارد.

حقیقتا خدایی وجود دارد که هرکاریی را میتواند انجام دهد،و هرکاری برای او آسان است و هرکاری را که بخواهد می تواند با یک چشم برهم زدن انجام دهد.

ای پروردگارم حقیقتا تویی لایق ستایش و توی عاشق و توی مهربان و تویی کارساز.

ای مهربانم مرایاری کن تا اراده تورا در هر کاری ببینم و طبق اراده تو حرکت کنم زیرا این تویی که که حکمت هرکاری را میدانی و تویی که بر هرکاری توانایی و تو صاحب هوش بی انتهایی.

ای پروردگارم احساسات من آلوده است ،احساسات خود را به تو میسپارم تا تو برای من انجام دهی .

ای زیباترین دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۸)ای صاحب ستایش و ثنا،ای دارای فخر و زیبایی،ای صاحب مجد و بزرگی ،ای صاحب عهد. و وفا,ای دارای گذشت و رضا،ای دارنده نعمت و عطاء،ای که در دست تواست فصل خصومات و داوری،ای دارنده عزت و پایندگی،ای صاحب جود و بخشش،ای صاحب دهش ها و بخشش ها.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد از اراده خود در زندگیم استفاده کنم و اراده شخصی خود را کنار بگذارم.زیرا اراده خدا در زندگیم پراز خیرو برکت است.

امروز سعی خواهم کرد ۱۰مورد از احساسات خود را در طول روز یادداشت کنم،و ببینم که این احساسات با من چکاری انجام میدهند(چه باوری،چه فکری و چه عملی را در قبال من انجام میدهند).زیرا هوشیاری از احساسات باعث کم شدن آلودگی های احساسی من میشود.

امروز سعی خواهم کرد از تلاطم های احساسی خود را دوری کنم زیرا این تلاطم ها در احساسات من باعث مرض ها و درد های جسمانی میگردد.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x