آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

سیزدە دی

سلام از خداوند سبحان می خواهم امروز شادی اصیل و بی واسطه ای تجربه ای کنی چرا که وجود نازنینت شایسته ی شادی هست ،صبحت بخیر عزیز??

سلام مهربان خدای من،ای خدایی که شکافنده ی دانه هایی،ای خدایی که مسخر کننده ی ابر هایی ،ای خدایی که باران از دل آسمان ها بر سر ما نازل می کنی ،لطفا از همه ی گناهان ،اشتباهات و کج راهی های من بگذر ،لطفا اشتباهات گذشتگان ،نیاکان و اجداد مرا ببخش و بگذر ،تو را به حق نامت ای بلند مرتبه تمام انرژی های منفی ناشی از گذشتگان را که به من رسیده اند پاکسازی کن ،به دل خسته و شکسته ام رحم کن ،ای یگانه ام که تنها مونسم تویی ،همدم من باش خودت لحظه به لحظه ،مرا به حال خویش و به دست دیگر بندگانت رها نکن حتا یک لحظه ،ای راهنما لطفا به مسیر و راه درست و نورانی مرا هدایت کن ،ای آنکه عزت میبخشی ،مرا عزتمند گردان ،از تو ممنونم بخاطر پیچیدن صدای خنده هایمان در خانه ،از تو بابت تمام لحظه های شاد و ناب متشکرم .خداوندا به من پذیرش و دوست داشتن خویشتن را بپذیر ،بخشش خود و اطرافیان در که در شکل گیری نواقصی مثل خود کم بینی ،حسادت ،مقایسه گری ،رنجش و کینه وچاپلوسی و..‌‌نقش داشته اند را به من یاد بده .

دعای جوشن کبیر

۷۷)خدایا همانا از تو می خواهم به حق نامت ای یاری دهنده ،ای امانت دار ،ای آشکار کننده،ای استوار ،ای پابرجا،ای راهنما،ای حمد شده،ای گرامی،ای نیرومند ،ای گواه .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد ،بیشتر مراقب نوع غذاهایی که میخورم باشم ،زیرا کیفیت غذا بر جسمم موثر است و من مسول هستم …

امروز سعی خواهم کرد به هیجان زدگی هایم بیشتر آگاه باشم زیرا این گونه ،در امنیت اجتماعی بیشتری خواهم بود و آسیب کمتری خواهم خورد ..

امروز سعی خواهم کرد توقع کمتری در روابط خود با اطرافیان داشته باشم ،زیرا این گونه می توانم به منبع اصلی درونی خود مثل قدرت های درونی و فضایل خود بیشتر متصل شوم.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x