آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

یازدهم دی

به آنچه که درونت به تو میگوید عمل کن و آموزش هایت را دریافت کن...

سلام جانان من ،صبحت سرشار از شادی و نیکی بی پایان ☺️?

به نام خدایی که مرا آفرید ،اوکه جهان را آفرید و اوکه به همه چیز نظم بخشی،براستی که اگر تو نبودی که به جهان نظم دهی چه اتفاقی می افتاد،کرات و خورشیدی و زمینی که در یک نظم دقیق حرکت میکننداگر این نظم نبود چه میشد؟

یقینا تو بالاترین هوش را داری و تویی که بر هرکاری توانا هستی،ای پروردگارم مرا آرام کن و حکمت هر کاری را بر من روشن کن ،چرا که قلب من آرام گیرد،ای پروردگارم با یاد تو قلب من آرام میگیرد ،زیرا یاد تو مرا هوشیار میکند،که تو وجود داری ،تو توانایی و تو توانایی که هر کار من و همه امور من را انجام دهی ،یاد تو بسیار آرامش بخش است و و این آرامش مرااز هرچیزی محافظت میکند .

ای پروردگارم در این روز تمام امورم را به تو میسپارم تا تو صلاح من را انجام دهی و خودم را در دستان تو رها میکنم و عمل میکنم آنگونه که تو میخاهی .

ای پروردگاری که هر چیزی را آفریدی،مرا یاری کن که خدمت گذار باشم و مرا یاری کن تااز غرور رها شوم زیرا غرور مرا از حقیقت دور میکند و مرا از تو جدا میکند.

ای مهربان ترینم دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۷۵)ای که ذکر او موجب شرافت ذکر کنندگان، او است ای که سپاسگزاریش مایه ی سعادت سپاسگزاران است ای که ستایشش عزتی است برای ستایش کنندگان ای طاعاتش وسیله نجات مطیعان است ای که در رحمتش باز است به روی رحمت خواهان ،ای که راه به سوی او آشکار است برای باز آمدگان ای که آیات و نشانه هایش دلیل روشنی است برای ببیندگان ای که کتابش سبب پند و تنبیه است برای پرهیزکاران ای که روزی او همگانی است برای فرمانبرداران و نافرمانان ای که رحمتش نزدیک است به نیکوکاران .

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد از منم منم کردن در هر کاری پرهیز کنم و اجازه دهم خداوند امور من را انجام دهد و من تنها هر وظیفه خود را انجام دهم.زیرا من نمیتوانم اما خدا میتواند.(حرکت در تسلیم)

امروز سعی خواهم کرد از نامه ای برای خود بنویسم و از خود قدردانی کنم زیرا من به خودم بیشترازهرکس دیگری نیازمندم.

امروز سعی خواهم کرد از هوای پاک استفاده کنم ودر هوای پاک آرامش بگیرم و مراقبه کوتاهی انجام دهم زیرا این کار موجب بهبود سیستم عصبی من میشود

زیبایی ببینیم

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x