آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

دهم اردیبهشت

۷۷)خداوندا از تو می خواهم به حق نامت،ای مدد رسان ،ای امین،ای آشکار ،ای استوار ،ای ارجمند ،ای راهنما،ای ستوده ،ای بزرگوار ،ای سخت گیر (گنهکاران)،ای گواه.

درود میفرستم بر پروردگاری که مهربان است و قدرتمند است و خالق است،اوکه انسان را از هیچ به وجود آورد و روح خود را در آن دمید،یقینا پروردگارم استوار و حکیم است،پروردگاری که در هر کجا و هرلحظه میتوان اورا دید و از او یاری طلبید،یقینا پروردگارم هر کجا حاضراست و اوست که با عشق منتظر بازگشت من است،ای پروردگارم یقینا تویی که تمام قدرت ها را در دست داری،و تویی که قدرت ،ثروت و عشق و هر آنچیزی که هست را در اختیار داری،پس من از تو زیاد میخواهم زیرا زیاد خواستن از تو ،تورا شاد میکند زیرا ایمان من به قدرت و ثروت تورا میرساند و یقینا تویی که مجذوب و استوار هستی ،ای پروردگارم یقینا تویی که شکوه و عزتت را با هیچ چیز نمی توان نادیده گرفت تویی که با عشق ،عاشق تعالی من هستی ،و یقینا تویی که از مومنانت حمایت میکنی زیرا تو بخشنده و مهربانی،ای پروردگارم کمال تشکر و سپاسگذاری را از تو دارم که مرا از مومنان،فروتنان و ثروتمندان قرار دادی و هر لحظه بر ایمان من افزودی و هرلحظه در لحظه ی من خود را نشان دادی و تویی مهربان ترین و عاشق ترین دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۷۷)خداوندا از تو می خواهم به حق نامت،ای مدد رسان ،ای امین،ای آشکار ،ای استوار ،ای ارجمند ،ای راهنما،ای ستوده ،ای بزرگوار ،ای سخت گیر (گنهکاران)،ای گواه.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد ورزش کنم ،و تحرک بیشتری داشته باشم ،زیرا باعث عملکرد بهتر اورگان ها و سیستم بدنم خواهد شد .

امروز سعی خواهم کرد در برابر راهبر تسلیم باشم و پذیرش داشته باشم ،زیرا اینگونه پیمودن مسیر برنامه هموار و آسان تر می شود و آگاهی ها به دل و جانم بهتر مینشینند .

امروز سعی خواهم کرد ،فروتنی داشته باشم ،و داشته های خود را کمتر در معرض نمایش قرار دهم ،زیرا اینگونه حال و احساس و درونم پاک‌تر و زلال تر خواهد بود ،و انرژی ام به انحراف کمتر کشیده می شود .

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x