آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

هفتم دی

سلامی پر از عشق مهربانی خدمت تو ،تویی که بهترینی و تویی که چشمان نازنینت را رو به آنچه که داری باز میکنی??

درود می فرستم به پروردگاری که باران را از دل سیاه ابر می‌فرستد ،شکر حضور پروردگارم که مرا قدرت بخشید ، خداوندا میدانم ازمن و رشدم در مقابل تمام آفت هایی که رشد و شکوفایی مرا تهدید می کند مراقبت می‌کنی . پروردگارم از تو متشکرم که آنی مرا به حال خویش رها نمی کنی . خداوندا بی نهایت از تو متشکرم که لحظه به لحظه با من سخن می گویی و مرا از نجات یافتگان قرار میدهی. پروردگارا از تو ممنونم که مراقبمی تا آلوده به قضاوت نشوم ،زیرا وجود پاک تو فقط شایسته ی قضاوت و دادگریست . خداوندا گره های زندگی ام را باز کن ،دستم را بگیر ،پناه امن من باش ،چون که جز تو ندارم .????

دعای جوشن کبیر

(۷۱)ای  آن که یادی دارد فراموش نشدنی، ای آن که نوری دارد خاموش نشدنی، ای آن که عطایایی بخشیده ناشمردنی، ای آن که فرمانروایی اش نابودی ندارد، ای آن که ستایشش بی آمار است، ای آن که شکوهش چگونگی نپذیرد، ای آن که کمالی دارد درک ناشدنی، ای آن که داوری اش بازگشت ناپذیر است، ای آن که صفاتی دارد دگرگون ناپذیر، ای آن که صفاتی دارد غیر قابل تغییر

عکس هایی که شما فرستادید

امروز سعی خواهم کرد

امروز سعی خواهم کرد که از صبر در جهت رشد خودم‌استفاده کنم چرا که اگر صبر در امورم نباشد ممکن است من به خطا عمل کنم و خسارت بخورم.

امروز سعی خواهم کرد مراقبه را شروع کنم چرا که مراقبه جرقه اولین وسوسه ها را به من نشان میدهد و مرا هوشیار میکند.

امروز سعی خواهم کرد از خوردن چند غذا پشت سرهم پرهیز کنم جرا که این کار منجر به ترشح چندین آنزیم مختلف توسط معده من میشود و این منجر به ضعف در معده من میگردد.

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x