آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

سیزدهم خرداد

سلام همراه من ،امروز آمده ام بگویمت صبور و مهربان به راهت ادامه بده !آنچه خواهی دید روشنی و درخشش است مثل خورشیدی که امروز به زیبایی می درخشد .صبحت به خیر جانان من .

درود میفرستم بر پروردگار جهان او که از نا پیدا و عدم خلق کرداو که آسمانها و زمین را آفرید او که مهربان و با گذشت است،ای پروردگاری که هر لحظه من را میپذیری از تو میخواهم که من را هوشیار کنی و از خطا ها دور نگه داری که تو بسیار بزرگواری،ای معنای حقیقت ازتو کمال تشکر را دارم که روح مرا پاکیزه کردی و از آلودگی ها پاک گرداندی،ای خدای زنده و بزرگوار و حکیم من را هوشیار کن تا خودم را ببینم و از نواقصم آگاه شوم تا بتوانم به خودم خسارت نزنم ،ای پروردگارم من هر طور که با تو حرف بزنم میتوانم زیرا تو عاشق ترینی و هر طور که باشم مرا میپذیری زیرا باز توعاشق ترینی ،دوستت دارم زیرا بسیار بزرگواری،ای پروردگارم قلب من را شاد کن و من را امید ببخش تا درونم را بتوانم پاک گردانم ،ای پرودگارم از من در برابر وسوسه شهوت چشم و شهوت دل محافظت فرما که اینها من رااز تو دور میکند و مانع ارتباط من با تو میگردد،ای خدای مهربان و بخشنده دوستت دارم.

دعای جوشن کبیر

۲۱)خدایا! از تو خواستارم به نامت‌ای والا،‌ای وفادار،‌ای توانگر،‌ای امان‏ده،‌ای پرمهر، ای‏ خشنود،‌ای پاک،‌ای نمایان،‌ای پرتوان،‌ای فیض‏بخش.

عکس های ارسالی شما

امروز سعی خواهم کرد بی سبب و بی واسطه شاد باشم و احساس رضایت درونی داشته باشم ،زیرا شادی و رضایت احساسات پاک و فرکانس بالایی هستند تجربه آنها بسیار خوب و مفید است .

امروز سعی خواهم کرد خدمت کنم ،زیرا خدمت روح مرا جلا میدهد و انرژی پاک و زلال آن مرا به مسیرهای درست زندگی می رساند.

امروز سعی خواهم کرد خشمگین نشوم ،زیرا من با خشم هیچ کاری را نمیتونم ب درستی انجام دهم و کل انرژی حیات بخشی مرا تمام می کند .

زیبایی ببینیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x