آسان ترین شیوه خودشناسی

آسان ترین شیوه خودشناسی

رزق حلال

رزق حلال بر خلاف آنچه که جدیدا در جامعه در حال گسترش هست بسیار تاثیر گذار در ازدیاد رزق هست و ما میخواهیم با قانون و بررسی ابعاد نسبت به این موضوع رق حلال را بررسی کنیم تا به حقیقت برسیم.

تاثیر رزق حلال بر درون

رزق حلال و درون دو واژه بسیار مهم در نظام درونیات ما هستند که از طرفی ایمان و از طرفی جایگاه ما در نظام باوری ما نشان میدهد. پس این موضوع به قدری مهم است که باور های ما را میتواند به کل تغییر دهد و درون ما را گسترش دهد.

درواقع زمانی که ما در درون خود مشغول فعالیت هستیم متوجه میشویم که هر آن چیزی که ما میخواهیم در درونمان حضور دارد پس یکی از موارد موضوع رزق وروزی حلال ما هست که ما میتوانیم در درونمان آن را گسترش دهیم.

در واقع هر آن چیزی که از ثروت و برکت میخواهیم در درونمان حضور دارد چرا که روح پادشاه جهان در وجود ماست خدایی که تمام ثروت ها را در اختیار دارد و روزی رسان همه ی موجودات هست.

جایگاه درون در رزق رو روزی
وقتی که به ذهن میچسبیم و از درون خود غافل میشویم چیزی که برای ما اتفاق می افتد چیزی است که هرگز فکر ش را هم نمیکنی و آن چیزی جز گرفتاری ما نیست چرا که اکثر توانایی های ما در درونمان نهفته است و این در حالی است که ذهن هم مهم است و باید هرکدام را در جایگاه خودش مورد بررسی قرار دهیم.

وقتی با ذهن پشت به درون میکنیم!

اتفاق بسیار ناخوشایندی است زمانیکه ما تنها از دریچه ذهن و قدرت های ذهنی به مسائلی مخصوصا مالی نگاه میکنیم درحالی که اصل حرکت در بُعد ثروت و برکت و رزق وروزی های ما در درونمان در جریان است.

عملکرد ذهن بیشتر بر امنیت ما استوار است یعنی میخواهد امنیت های ما را تامین کند و این بسیار خوب است اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است قانون پول بر امنیت ها تاکید ندارد و بر قوانینی مانند صداقت ،حدومرز،عدم شرک در بحث مالی و عدم کفر در بحث مالی استوار است.

اما غافل از این موضوعات ذهن خود را دخیل صد درصدی موضوع مال میکنیم.

لطفا فریب ذهن رو در موضوع رزق روزی نخوریم
یک موضوع بسیار مهم در رابطه با رزق و روزی فریب ذهن در برعکس جلوه ندادن قوانین ثابت جهان هست.

فریب نخوریم

دوستان عزیزم موردی که بسیار جالب است این است که چیزی در درونمان ما را فریب میدهد و به اشتباه میکشاند و همه چیز را بر عکس نشان میدهد

بعنوان مثال در قضیه پول صداقت اصل اول آن است و ما اگر بزرگترین ثروتمندان که دائم در ثروت قرار داشتند و رزق و روزی آن ها بسیار زیاد بود بنگریم متوجه این موضوع میشویم که صداقت یکی از مهم ترین و مهم ترین اصل آنهاست!!! شاید همین الان هم ذهن شما مقاومت کند که آنها در ناصادقی زندگی میکنند اما من بهش ما میگوییم که کسانی که به ثروت های بزرگ و دائمی و با عشق رسیدند هرگز در ناصادقی خود باقی نمانده اند.

بگذارید با یک مثال به شما این نکته را بگویم

فرض را بر این بگیرید که شما دو فروشنده را میشناسید که یک محصول واحد را دارند

یکی از آنها در کارش صداقت دارد و شما این را میدانید و دیگری در کارش صداقت ندارد و شما این را نیز میدانید

ترجیح شما برای خرید کدام یک از آنهاست؟؟

مطمئنا کسی که صداقت دارد ارجعیت دارد چرا که وجود ما طالب چنین است.و جویای صداقت چرا که ما وروحما در صداقت میتواند رشد کند و گسترش پیدا کند.

عشق و صداقت دو نکته ای هستند که همراه یکدیگر می آیند
رابطه عشق و صداقت یک رابطه مستقیم هست و ما زمانی که صداقت مان بالا رود بیشتر میتوانیم عشق دهیم و در عشق زندگی کنیم.

رابطه صداقت و عشق

نکته ی بسیار جالب دیگری که وجود دارد این است که ما فطرتا دوست داریم که به کسانی که صداقت دارند به طرق مختلف عشق دهیم و آنها را رشد دهیم چرا که عشق تنها در صداقت است که نمایان میشود و نمود پیدا میکند.

پس زمانی که در صداقت در کسب وکار قرار میگیریم و در صداقت خود میمانیم عشق دیگران نسبت به خود را فرا میخانیم و آنها بصورت فطری و غریزی به رشد و پیشرفت شما کمک میکنند چرا که نیروهای عشق باید قوی شوند!!!

حدومرز های ما تاثیر مستقیمی بر بر رزق وروزی ما دارند.
تاثیر مستقیم حدومرز های ما بر روی رزق وروزی های ما غیرقابل انکار هستند.پس بهتر است که توجه ویژه ای به آن داشته باشیم.

رابطه حدومرز و رزق وروزی

نکته بسیار مهمی که وجود دارد موضوع حدومرز در کسب وکار و رزق و روزی های ماست …

حقیقت امر و یکی از موضوعات بسیار در کسب وکار حدومرز هایی است که ما برای کار خود تعیین میکنیم و این حدومرز ها در رابطه به ورود رزق و روز یهای ما بسیار تاثیر گذار است چرا که این حدومرز ها نشان دهنده ایمان و شرک و کفر و صداقت ما نسبت به کسب وکار ماست.

و این به این معناست که زمانی که ما در کسب وکار خود حدومرزی نداریم ایمان خودمان به خودمان و ایمان ما به محصولمان و ایمانمان به خدایی که روزی رسان است و ایمانمان به قانون هایی که در درون است و….. ضعیف است چرا که ما نتوانستیم که حدورمزی اعمال کنیم.

چند حدومرز پیشنهادی

در اینجا چند حدومرز را به شما پیشنهاد میدهیم که در صورت صلاح دید شما آنها را اجرا کنید بهتر خواهد بود

نقد کار کنید

همراه محصول به دیگران عشق بدهید

ارزش محصول وخدمت خود را دائم به خودتان یاد آوری کنید

اجازه دخالت بیش از اندازه برای تصمیم گیری های مهم در مورد کسب و کارتان را ندهید

حتی الامکان به دیگران قرض ندهید

زود باور نباشید

مراقب افرادی که خیلی خوب میتوانند از زبان خود کار بگیرند باشید.

با رزق وروزی حلال خیلی راحت تر میتوانی جهان را گسترش دهی
رزق وروزی حلال بدلیل آن که تومیتوانی خارج از ترس هایت فکر کنی و همچنین در آرامش فکر کنی خیلی به توکمک میکند که جهان را گسترش دهی

می توانی با رزق و روزی حلال جهان را گسترش دهی

نکته بسیار ارزنده ایست که ما خیلی راحت تر میتوانیم با رزق وروزی حلالی که کسب میکنیم جهان را گسترش دهیم چرا که در رزق و روزی حلال ما شبهه های درونیی نسبت به پول و درآمد خود نداریم و این به ما آرامشی میدهد که ما اگر بخواهیم میتوانیم خیلی راحت تر از ناصادقی به گسترش جهان کمک کنیم چرا که یکی از اصوال گسترش جهان و زندگی خود و رشد در زمینه مالی داشتن آرامش درونی است.

شبهه ها نیرو های درونیما را چند شاخه میکنند و این مخرب است
شبهه هایی که در رزق وروزی ما وجود دارد ضمیر ناخودآگاه و درون ما و روح ما را درگیر خودش میکند.پس بهتر است که این شبهه ها را هر چه زودتر حل کنیم.

نباید شُبهه ای در رزق ما وجود داشته باشد

خارج از هر تعریفی و هر نتیجه گیریی ای هر شبهه ای که در دورنمان وجود داشته باشد باعث به وجود آمدن خلاءها و دوگانگی ها و چندگانگی ها در درونمان میشود و این یعنی انرژی ما پخش میشود و این بدان معناست که ما نمیتوانیم حرکت هایی موثر در بُعد مادی ودرونی و روحی خود نسبت به موضوع رزق و روزی و برکت و رشد درآمد خود داشته باشیم.

از این لینک ها هم میتوانید استفاده کنید

ناصادقی با خود

ترس وناامیدی

عدم تمرکز روی خود

12قدم نوین خودشناسی و باورسازی

روش به آگاهی رسیدن خودشناسی است زمانی که از درون حقیقت هرچیزی را متوجه میشوید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback
4 ماه قبل

[…] خودباوری پذیرش محافظت رزق حلال درد کشیدن قبلیپست […]

trackback
4 ماه قبل

[…] صداقت وتحول درون ناصادقی باخود رزق حلال درد کشیدن وعملکرد داشتن …. […]

trackback
4 ماه قبل

[…] رزق حلال […]

تماس با ما
پنل کاربری
سبدخرید
جستجو
3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x